ضرورت استفاده از سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

ضرورت استفاده از سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک
دستگاه های تصفیه آب خانگی RO واترتک مجهز به دو سوئیچ قطع کن می باشند که با عنوان سوئیچ هایپرشر و لوپرشر شناخته می شوند.

این سوئیچ ها با جریان برق کار می کنند و جزء قطعاتی هستند که در صورت نبودن آنها، دستگاه با اختلال مواجه می شود و فرآیند تصفیه آب با مشکل رو به رو خواهد شد.

سوئیچ فشار پایین یا سوئیچ لوپرشر (low pressure) وظیفه دارد تا هنگامی که آب ورودی لوله کشی قطع می شود و یا فشار آب از حد مجاز کمتر است، پمپ را خاموش کند.

در واقع دستگاه تصفیه آب خانگی بدون وجود این قطعه متوجه نبود آب در دستگاه نمی باشد و به فعالیت خود برای تولید آب تصفیه شده ادامه خواهد داد، از طرفی چون که هیچ آبی وارد دستگاه نمی شود، بنابراین دستگاه هیچ خروجی نخواهد داشت و پمپ به صورت خشک و بدون آب شروع به کار می کند.

به همین دلیل این قطعه در مسیر آب قرار داده می شود تا در صورت لزوم از کارکرد بیهود پمپ دستگاه جلوگیری کند.

اگر این قطعه در دستگاه وجود نداشته باشد عمل خاموش شدن و قطع کردن فرآیند تولید آب صورت نمی گیرد و مشکلات ذیل در دستگاه به وجود می آید.

روشن ماندن بیش از حد پمپ تصفیه و سایر قطعات برقی چون سوئیچ ها و شیر برقی سبب می شود تا با مشکلاتی از قبیل نیمه سوز شدن و یا افت شدید کیفیت مواجه شوند.

در صورتی که قطعات برقی دستگاه دائما روشن باشد، آداپتور که وظیفه تولید جریان برق این قطعات را دارد داغ می کند و حتی ممکن است سبب بروز آتش سوزی شود.

ضرورت استفاده از سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

ضرورت استفاده از سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط