ضرورت استفاده از شیر برداشت دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت استفاده از شیر برداشت دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در تمامی مدل های خود از یک شیر برداشت برای خروجی آب تصفیه شده استفاده کرده اند، شیرهای برداشت عموما بر روی سینک ظرفشویی نصب می شوند و از نظر ساختار و ظاهر در انواع مختلفی قرار می گیرند.

شیر برداشت یکی از تجهیزات اصلی و ملزومات دستگاه های تصفیه آب خانگی RO است و تمامی کمپانی های معتبر در دستگاه های تصفیه آب خود از این شیرها استفاده می کنند.

شیر برداشت به نوعی آخرین قطعه از سیستم تصفیه است که آب در آن جریان پیدا می کند و در نهایت به دست مصرف کننده می رسد.

اگر شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب خانگی وجود نداشته باشد، مسیر خروجی آب همواره باز می باشد و کل آبی که درون دستگاه وجود دارد نیز تخلیه می گردد.

این در حالی است که ضمن اینکه مسیر جریان آب بسته نمی باشد، دستگاه هیچ گاه خاموش نخواهد شد.

تنها در صورتی می توان شیر برداشت را از دستگاه حذف کرد که مسیر خروجی آب را با استفاده از شیر بین راهی مسدود نمود، در غیر این صورت استفاده از شیر برداشت ضرورت دارد.

مواد به کار برده شده در ساخت شیر برداشت تنها برای ورود و خروج آب تصفیه شده و بسیار سالم طراحی شده اند، به همین دلیل آب سخت می تواند به شدت عملکرد این شیرها را تضعیف کند و مغزی آنها را دچار مشکل نماید.

بنابراین دقت داشته باشید که عدم تعویض به موقع فیلترها به خصوص فیلتر ممبران نقش مهمی در طول عمر شیر برداشت تصفیه دارد.

ضرورت استفاده از شیر برداشت دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت استفاده از شیر برداشت دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط