ضرورت استفاده از شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت استفاده از شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برقی نوع پیشرفته تر و جدیدتر چهار راهی های مکانیکی است که در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک مورد استفاده قرار می گیرد، همان گونه که از نام این قطعه پیداست، با جریان برق کار می کند و به صورت سری با پمپ تصفیه ارتباط دارد.

شیر برقی جزء قطعات اصلی و ثابت دستگاه است و در صورت نبود آن دستگاه تصفیه آب با اختلال مواجه خواهد شد.

دلیل ارتباط شیر برقی با پمپ این است که به محض خاموش شدن و قطع جریان برق پمپ، شیر برقی مسیر جریان آب ورودی به دستگاه را ببندد و هنگامی که پمپ روشن می شود این قطعه مسیر جریان آب را باز کند تا فرآیند تولید آب صورت می گیرد.

در صورتی که از چهار راهی مکانیکی یا شیر برقی در دستگاه استفاده نشود، جریان آب ورودی به دستگاه، حتی هنگامی که مخزن ذخیره پر از آب باشد، قطع نمی شود.

با یکسره شدن جریان آب در دستگاه در صورت عدم نیاز به آب مشکلات ذیل در دستگاه به وجود خواهد آمد.

با توجه به اینکه خروجی پساب در سیستم باز می باشد، در صورت قطع نشدن مسیر آب ورودی به دستگاه، آب از خروجی فاضلاب خارج شده و به هدر می رود.

ورود آب به صورت یکسره و با فشار پایین سبب تضعیف کارایی فیلتر ممبران و کاهش طول عمر آن می شود.

با گذر دائم آب از فیلترهای پیش تصفیه، طول عمر فیلترهای پیش تصفیه الیافی و کربنی کاهش می یابد.

بنا به دلایل فوق استفاده از شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس ضرورت دارد و با انتخاب نوع باکیفیت و با دقت آن می توان به عملکرد هرچه بهتر دستگاه تصفیه آب کمک کرد.

ضرورت استفاده از شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت استفاده از شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط