ضرورت استفاده از شیر میکس در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت استفاده از شیر میکس در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

به صورت کلی قطعاتی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک مورد استفاده قرار می گیرد به دو دسته قطعات اصلی و ضروری و قطعات غیر ضروری تقسیم بندی می شود.

در صورت وجود تجهیزات مهم، دستگاه تصفیه آب با اختلال مواجه می شود و فرآیند تصفیه آب به درستی صورت نمی گیرد.

اما وجود قطعات مکمل و غیر ضروری اختلالی در فرآیند تصفیه آب ایجاد نمی کند، بلکه تنها نقش های مفیدی را در دستگاه بر عهده دارد.

شیر میکس یکی از قطعاتی است که نبود آن مشکلی در فرآیند تصفیه آب ایجاد نمی کند، اما دیگر نمی توان سختی آب خروجی از دستگاه را تغییر داد.

TDS آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک بین 20-100 ppm می باشد که برای مصرف بسیار مناسب است و مطابق با استانداردهای جهانی می باشد، اما ذائقه برخی افراد با آب سخت تر سازگارتر است و به همین دلیل آب بسیار نرم مزه و طعم نسبتا تلخی برای این افراد دارد.

شیر میکس با اختلاط آب تصفیه شده از فیلترهای پیش تصفیه که هنوز سخت است با آب تصفیه شده و نرم درون مخزن، سختی آب خروجی از دستگاه را بالاتر می برد، البته تعیین سختی با شیر میکس به مصرف کننده بستگی دارد و می تواند به میزان دلخواه خود آن را تغییر دهد، نبود شیر میکس در دستگاه تصفیه برای افرادی که نسبت به تلخی آب تقریبا خالص حساس هستند، ناخوشایند است اما می توانند با روش های دیگر نظیر استفاده از فیلتر قلیایی و فیلتر مینرال سختی آب را بالاتر ببرند.

تنظیم شیر میکس باید طبق اصول و قواعد مشخصی صورت بگیرد، بنابراین در صورتی که از تجربه کافی بهره مند نیستید بهتر است این کار را به متخصص و کارشناس تصفیه آب بسپارید.

ضرورت استفاده از شیر میکس در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت استفاده از شیر میکس در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط