ضرورت استفاده از گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت استفاده از گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی مجموعه ای از قطعات و تجهیزاتی هستند که وجود برخی از آنها در دستگاه ضروری و برخی از آنها غیر ضروری است.

گیج فشار از جمله قطعات کمکی در دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد که کمپانی واتر تک (water tek) معمولا در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی خود از آن استفاده کرد است.

گیج فشار یا فشار سنج در بخش بالایی براکت نصب می شود و صفحه نمایشگر آن مصرف کننده را از فشار آب خروجی پمپ آگاه می کند.

این گیج درجه بندی شده است و با واحد PSI و BAR فشار آب جمع شده پشت فیلتر ممبران را نشان می دهد.

همان گونه که گفته شده گیج فشار در دستگاه تصفیه آب یک قطعه کمکی است و نبود آن اختلالی در روند تولید آب تصفیه شده ایجاد نخواهد کرد.

گیج های فشاری که در سیستم تصفیه آب واتر تک مورد استفاده قرار می گیرد اغلب با روغن گلیسیرین پر شده اند و با دقت بالا میزان فشار آب دستگاه را نشان می دهند.

دقت بالای صفحه نمایشگر این گیج ها کمک می کنند تا کارشناسان تصفیه آب راحت تر اختلالات دستگاه را پیدا کنند.

همان گونه که گفته شده در صورت نبود این قطعه هیچ گونه مشکلی در دستگاه به وجود نخواهد آمد.

گیج فشار تنها کمک می کند تا کارشناسان دستگاه های تصفیه آب بتوانند میزان فشار آبی که پمپ تولید کرده است بررسی کنند و با اطلاعات داده شده بتوانند طول عمر فیلترهای تصفیه آب و کیفیت و کارایی پمپ را تخمین بزنند.

با مشاهده فشار غیر نرمال می توان با سرعت بیشتر دستگاه را عیب یابی کرد و اقدام به تعویض و تعمیر قطعات به خصوص پمپ تصفیه نمود.

ضرورت استفاده از گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

ضرورت استفاده از گیج فشار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط