طول عمر اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

طول عمر اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

برای نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) وجود اتصالات بسیار ضروری است، اتصالات برای ایجاد ارتباط بین انواع فیلترها و تجهیزات دستگاه به کار برده می شود و از نظر نوع و ساختاری انواع مختلفی دارد.

اتصالات عموما از جنس پلاستیک پلی پروپیلن و به صورت فشرده ساخته می شوند، البته از نظر جنس می توانند کیفیت های مختلفی داشته باشند.

این قطعات همانند تمامی متعلقات جانبی دستگاه تصفیه آب ممکن است خراب شوند و کارایی خود را از دست بدهند.

عمده مشکلاتی که برای اتصالات مختلف در دستگاه دیده می شود شکستگی و ایجاد ترک های مویی، در رفتن ضامن فیتینگ اتصالات فیتینگی، گیر کردن شیلنگ در اتصال و خراب شدن رزوه اتصال است.

خرابی اتصالات مختلف عموما منجر به نشتی آب می شود، البته خرابی برخی از اتصالات همانند زانویی ممبران سوپاپ دار می تواند منجر به خرابی زود هنگام ممبران نیز شود.

به همین دلیل اولین گام برای حفظ ایمنی دستگاه استفاده از اتصالات مرغوب است، این قطعات ارزان قیمت هستند و بهترین نوع آن نیز قیمت چندانی ندارد.

اما به مرور زمان ممکن است اتصالات دچار پوسیدگی شوند و یا شکستگی آنها می تواند منجر به آسیب به برخی از قطعات برقی شود.

به همین دلیل بهتر است اتصالات را هر 4-5 سال یک بار تعویض نمایید.

با اینکه نمی توان طول عمر دقیق و معینی را برای اتصالات تصفیه آب خانگی تعیین کرد اما بهتر است برای حفظ ایمنی هرچه بیشتر دستگاه و جلوگیری از بروز مشکلات مختلف این قطعات را هر چند سال یک بار تعویض کنید.

تعویض اتصالات و نصب مجدد آنها باید توسط کارشناس تصفیه آب صورت بگیرد، زیرا دستگاه ها انواع مختلفی از اتصالات را شامل می شوند و نصب نادرست آنها می تواند در دستگاه مشکل آفرین شود.

طول عمر اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

طول عمر اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط