ظرفیت فلو فاضلاب برای ممبران های 75 گالنی واترتک

ظرفیت فلو فاضلاب برای ممبران های 75 گالنی واترتک

اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک ظرفیت آبدهی 50 گالن آب در شبانه روز را دارند، اما به دلیل تنوع بالا بین محصولات واترتک برخی از دستگاه ها ظرفیت آبدهی 75 گالن آب در شبانه روز را دارا می باشند.

این ظرفیت به نوع فیلتر ممبران باز می گردد و بر همین اساس تعیین می شود.

با افزایش ظرفیت فیلتر ممبران، ظرفیت فلو فاضلاب یا همان محدود کننده فاضلاب نیز تغییر می کند.

البته علاوه بر ممبران عوامل بسیار مهمی نظیر کیفیت پمپ، سختی آب، نوع آلاینده های موجود در آب و غیره بر تعیین میزان ظرفیت محدود کننده تاثیر گذار هستند.

فلو فاضلاب به گونه ای ساخته شده است که مجرای آب را باریک می کند و در هر دقیقه تنها حجم مشخصی از آب می تواند از آن عبور کند، این مقدار با درج عددی بر روی این قطعه مشخص می شود.

فیلترهای ممبران 75 گالن بنا به قاعده عمومی به یک محدود کننده فاضلاب 450 سی سی نیاز دارند.

البته در انتخاب این قطعه تنها ظرفیت ممبران تاثیر گذاشته است و در صورتی که سختی آب بالاتر برود و یا از کیفیت پمپ کاسته شود این ظرفیت نیز تغییر پیدا می کند.

در واقع اگر سختی آب از حد معمول بیشتر باشد و انواع خاصی از آلاینده ها درون آب وجود داشته باشد.

بهتر است ظرفیت فلو فاضلاب برای ممبران های 75 گالنی واترتک به 500 یا 550 سی سی تغییر پیدا کند. اما از طرفی اگر پمپ تصفیه ضعیف باشد.

نتواند فشار آب را به خوبی به ممبران پمپاژ کند می توان از محدود کننده فاضلاب کوچک تر استفاده کرد تا ضعف پمپ جبران شود.

انتخاب این قطعه بر اساس شرایط بسیار مختلفی انجام می شود، بنابراین تجربه، مهارت و دانش بالا برای انتخاب مناسب ترین نوع این قطعه بسیار مهم است، زیرا عملکرد آن با بهبود عملکرد ممبران ارتباط دارد.

ظرفیت فلو فاضلاب برای ممبران های 75 گالنی واترتک

ظرفیت فلو فاضلاب برای ممبران های 75 گالنی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط