علائم خرابی پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

علائم خرابی پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

پمپ یکی از اجزاء مهم در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک است که وظیفه دارد آب را برای ورود به فیلتر افزایش دهد.

اگر پمپ ایرادی داشته باشد دستگاه تصفیه آب خانگی نمی تواند به درستی فرآیند تصفیه آب را انجام دهد و مشکلات متعددی را برای دستگاه بوجود می آورد.

مشکلات مختلفی در دستگاه بوجود می آید که هم می تواند از خرابی پمپ باشد و هم از سایر قطعات دستگاه تصفیه آب، که ما در این مطلب به توضیح علائم خرابی پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک پرداخته ایم.

اگر با علائمی مانند عدم تامین فشار لازم برای فیلتر ممبران و یا روشن ماندن دائم دستگاه روبه رو شدید به احتمال زیاد پمپ تصفیه آب سوخته است.

اگر از کلگی پمپ تصفیه آب واترتک، آب نشتی کرد به احتمال زیاد کلگی پمپ خراب است. در این زمان دستگاه به مدت زیادی روشن می ماند.

اگر از بدنه ی اصلی پمپ آب نشت کرد یعنی پمپ خراب است. در این زمان آب خروجی از شیر برداشت کاهش می یابد و در عملکرد سیستم اختلال بوجود می آید.

اگر فیلتر ممبران شما به سرعت خراب می شود و قطعات برقی مانند شیر برقی با استهلاک زیاد مواجه شده است به احتمال زیاد کلگی پمپ و یا بخش داخلی پمپ خراب است.

اگر پمپ سر و صدای زیادی ایجاد می کند نشان از خرابی آن است.
تمام موارد بالا بهتر است توسط متخصص فنی بررسی شود تا اگر قطعه ی دیگری در دستگاه ایراد داشت به سرعت تعویض شود.

علائم خرابی پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

علائم خرابی پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

  • خرابی تصفیه آب خانگی

مطالب مرتبط