علت استفاده از سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

علت استفاده از سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

روند تصفیه آب ورودی به سیستم های اسمز معکوس با سایر روش های تصفیه تفاوت های بسیاری دارد. دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس با جریان برق کار می کنند و به همین علت برخی از قطعات مورد استفاده در آن برقی هستند.

سوئیچ های فشار بالا و فشار پایین که با نام سوئیچ هایپرشر (high pressure) و لوپرشر (Low pressure) شناخته می شوند از قطعات برقی و ضروری سیستم اسمز معکوس به حساب می آیند.

سوئیچ های فشار بالا و فشار پایین تنها در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس وجود دارند. تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک مجهز به پمپ برای تامین فشار آب ورودی به ممبران هستند.

اگر آب در سیستم وجود نداشته باشد، پمپ تصفیه آسیب می بیند و کارایی خود را از دست می دهد. بنابراین لازم است به محض اینکه آب ورودی به دستگاه قطع شد، دستگاه تصفیه آب نیز خاموش شود.

در صورتی که جریان آب ورودی به سیستم هیچ گونه فشاری نداشته باشد و یا کاملا قطع شده باشد، جریان برق نیز باید قطع گردد. برای قطع جریان برق دستگاه از سوئیچ قطع کن فشار پایین استفاده می شود.

سوییچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی به آب ورودی به فیلتر مرحله اول و یا آب خروجی از اولین فیلتر نصب می شود و می تواند فشار آب ورودی به سیستم را تشخیص دهد.

اگر آب ورودی به سیستم فشار لازم را داشته باشد سوئیچ فشار جریان برق را وصل می کند و در غیر این صورت وظیفه دارد تا برق سیستم را قطع کند. فشار استاندارد و متعادل برای برقراری جریان برق سیستم در حدود 5 psi است.

علت استفاده از سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

علت استفاده از سوئیچ فشار پایین در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط