علت تلخ مزه بودن آب تصفیه شده و راهکار برای رفع آن

علت تلخ مزه بودن آب تصفیه شده و راهکار برای رفع آن

به طور معمول آب بعد از عبور از فیلتر مرحله چهارم که همان فیلتر ممبران است تقریبا تمام املاح خود را از دست می دهد که همین موضوع باعث می شود آب تصفیه شده کمی مزه تلخی به خود بگیرد .

این موضوع امری طبیعی و معمول است اما اگر آب تصفیه خارج شده از دستگاه تصفیه آب شما بیش از اندازه تلخ باشد و یا طعم ناخوشایندی داشته باشد، باید برای رفع این مشکل اقدام کنید .

در بیشتر مواقع این مشکل به دلیل غفلت در تعویض به موقع فیلتر ها و یا کیفیت پایین و مرغوب نبودن فیلترهای استفاده شده در دستگاه است .

در حالت کلی آب خالص بوجود آمده از عمل تصفیه نشان دهنده کیفیت آب تصفیه شده  است. تصفیه بیش از حد آب باعث تلخی بیش از اندازه و بد طعم شدن آب تصفیه های خانگی می باشد .

همان طور که گفته شد کم شدن بیش از اندازه املاح موجود در آب باعث تلخی آن می شود ، برای رفع این مشکل در دستگا ه های تصفیه آب خانگی راهکار هایی را پیشنهاد می کنیم :

  • استفاده از فیلتر مینرال که فیلتر معدنی است و یا فیلتر قلیایی در آخرین مرحله تصفیه کمک به رفع این مشکل می کند . این فیلترها با اضافه کردن املاح مورد نیاز بدن باعث کم شدن و رفع تلخی و مزه بد آب می شوند .
  • با استفاده از شیر میکس می توان این مشکل را بر طرف کرد ، این شیر می تواند آب خالص را با آبی که دارای املاح تقریبا بالایی است ترکیب کند تا میزان املاح آب خالص افزایش یابد و تلخی آب کاهش یابد .

در حالت کلی ایجاد مزه و یا بوی بد در آب تصفیه شده می تواند به دلایل زیر  باشد :

  • تعویض نکردن به موقع فیلترها
  • بی کیفیت بودن و نامرغوب بودن فیلترها
  • توقف بیش از حد آب در دستگاه
  • وارد شدن آلودگی به دستگاه
علت تلخ مزه بودن آب تصفیه شده و راهکار برای رفع آن

علت تلخ مزه بودن آب تصفیه شده و راهکار برای رفع آن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط