علت دیر خاموش شدن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

علت دیر خاموش شدن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی با توجه به عوامل مختلفی قادر هستند تا روزانه و یا در هر ساعت حجم معینی از آب را تصفیه کنند. نوع فیلتر ممبران، کیفیت پمپ مورد استفاده در دستگاه، نوع محدود کننده فاضلاب، عمر فیلترها و سایر موارد از جمله عواملی هستند که  ظرفیت تولید آب تصفیه شده توسط دستگاه را تعیین می کنند.

برای مثال با در نظر گرفتن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک اسمز معکوس که دارای فیلتر ممبران 50 گالن می باشد و تمامی قطعات و تجهیزات مورد استفاده در دستگاه سالم است، این دستگاه باید در هر ساعت بین 5 تا 8 لیتر آب را تولید کند.

اگر ظرفیت مخزن دستگاه 4 گالن باشد بین 2 الی 3 ساعت زمان برای پر شدن مخزن نیاز است. پس از پر شدن مخزن سیستم باید به طور خودکار خاموش گردد. اما گاهی ممکن است سیستم خاموش نشود و یا بسیار دیرتر خاموش شود. این مورد نشان از بروز اختلال در سیستم تصفیه می دهد و باید مورد بررسی قرار بگیرد.

  • در اولین مرحله بهتر است فیلتر ممبران سیستم را چک کنید. زیرا در صورت کیپ شدن فیلتر ممبران، دستگاه توان تولید آب کافی و لازم را ندارد و برای ذخیره آب زمان بسیاری صرف می شود.
  • ممکن است علت دیر خاموش شدن دستگاه تصفیه، خرابی سوئیچ فشار بالا باشد. سوییچ فشار بالا وظیفه دارد تا هنگام پر شدن مخزن دستور خاموش شدن پمپ را بدهد. اما اگر سوییچ خراب باشد وظیفه خود را به درستی انجام نمی دهد و پمپ دستگاه همواره کار می کند.
  • اگر تیوپ مورد استفاده در مخزن ذخیره دچار پارگی شود، قادر به وارد کردن فشار به آب نمی باشد و دستگاه نیز بسیار دیرتر خاموش می شود.
  • اگر هوای درون مخزن ذخیره تنظیم نباشد قادر به وارد کردن فشار به آب ذخیره شده نمی باشد. در این صورت فشار پس از طی مدت زمانی به سوئیچ می رسد و در نهایت دستور خاموش شدن پمپ توسط سوئیچ فشار بالا دیرتر اتفاق می افتد.
علت دیر خاموش شدن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

علت دیر خاموش شدن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط