عملکرد فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

عملکرد فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

اصلی ترین فیلتر دستگاه تصفیه آب واتر تک فیلتر ممبران می باشد. در واقع فیلتر ممبران با تشخیص غلظت، انواع ناخالصی های آب را می گیرد و آبی خالص تحویل می دهد.

سوراخ های موجود روی این فیلتر به گونه ای طراحی شده که تنها مولکول های آب از آن می توانند عبور کنند و بقیه ذرات که ابعاد بزرگتری دارند در این فیلتر گیر می کنند.

برخی آلاینده ها یا ویروس ها هستند که ابعاد بسیار کوچکی در حد نانو دارند. فیلتر ممبران به تنهایی قادر به جدا کردن تمامی آلاینده ها نمی باشد. به همین خاطر دستگاه تصفیه آب 5 الی 7 فیلتر دیگر دارد که هرکدام وظایف خاص خودشان را دارند.

ممبران تصفیه آب واتر تک می تواند نمک های محلول  و همچنین غیر محلول و فلزات سنگین که باعث سرطان می شوند چون نیترات،آرسنیک، باکتری و قارچ ها را شناسایی و جدا کند .

تصفیه آب شهری با کمک دستگاه های تصفیه آب واتر تک دارای ممبران، سبب ایجاد پساب خواهد شد، این پساب حاوی مقادیر زیادی از انواع آلودگی و نمک هاست که از طریق شیلنگ فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی به فاضلاب شهری وارد می شود.

فیلتر ممبران اصلی ترین مرحله تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک را بر عهده دارد کیفیت آب خروجی از دستگاه تصفیه آب به عملکرد صحیح ممبران بستگی دارد.

این فیلتر دارای لایه های غشایی از جنس پلی امید است. این لایه های غشایی به صورت فشرده به دور لوله اصلی فیلتر تابیده شده اند و آب با عبور از بین این لایه ها ناخالصی های خود را از دست می دهد و آب خروجی از این فیلتر کاملا شیرین و نرم وسبک است.

عملکرد فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

عملکرد فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط