عوارض عدم تعویض اتصالات شکسته دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

عوارض عدم تعویض اتصالات شکسته دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

اتصالات یکی از مهم ترین و پر مصرف ترین قطعات در دستگاه های تصفیه آب خانگی هستند که از آن برای ایجاد ارتباط بین قطعات مختلف دستگاه استفاده می کنند.

در واقع با کمک اتصالات شیلنگ تصفیه آب خانگی به قطعات مختلف متصل می شود و اگر انواع مختلف اتصالات وجود نداشته باشد دستگاه تصفیه آب معنایی پیدا نمی کند.

اتصالات از جنس پلاستیک هستند،با اینکه این قطعات در برابر فشار آب مقاومت لازم را دارند،اما گاهی ممکن است پس از چند سال استفاده دچار پوسیدگی نشوند و با ایجاد اختلف فشار دچار شکستگی و ترک شوند.

اگر اتصال دچار شکستگی یا ترک شوند،نمی تواند به خوبی شیلنگ را درون خود نگه دارد و با در رفتن شیلنگو ایجاد نشتی آب بسیار بالاتر می رود.

به صورت کلی نشتی از مشکلات رایجی است که برای دستگاه های تصفیه آب خانگی به وجود می آید و یکی از علت های اصلی آن می توان عدم نصب صحیح اتصالات یا شکستگی انها باشد.

با توجه به اینکه فشار آب درون سیستم بسیار بالا است،باز ماندن مسیر آب به دلیل شکستگی اتصال می تواند بسیار  دردسر ساز باشد.

این مسئله خصوصا مواقعی که منزل نیستید می تواند بسیارمشکل ساز باشد و باعث شود آب کل فضای آشچزخانه را خیس کند.

به همین دلیل اکیدا پیشنهاد می شود هر چند وقت یک بار تمامی اتصالات به کار برده شده در دستگاه را از نظر سلامت چک کنید .

هر یک از اتصالات را که دراای ترک یا شکستگی می باشد به سرعت تعویض نمایید تا مشکلات بزرگتری در دستگاه به وجود نیاید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط