عوارض عدم تعویض به موقع شیلنگ های دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع شیلنگ های دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک
سیستم شیلنگ کشی و ایجاد ارتباط بین قطعات و فیلتر های مختلف دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک کمی پیچیده است و کسانی که با سیستم اسمز معکوس آشنایی کامل ندارد نمی توانند این ارتباط را به طور دقیق و کامل درک کنند.از ابتدای محل نصب دستگاه تا خروج آب تصفیه شده در دستگاه از شیلنگ استفاده شده است.شیلنگ تصفیه آب عموما به رنگ سفید و مات طراحی می شود و نقش بسیار مهمی در کارکرد دستگاه دارد،در واقع می توان گفت بدون وجود شیلنگ دستگاه تصفیه آب معنایی پیدا نمی کند.
از انجایی که دستگاه های تصفیه آب خانگی همانند هر وسیله دیگری دچار استهلاک می شوند،رسیدگی و سرویس انها بسیار مهم است،بنابراین باید قطعات خراب و معیوب را هر چند وقت یک بار تعویض کرد.
شیلنگ تصفیه آب خانگی عموما تا حداکثر 5 سال قابلیت استفاده مفید دارد،ممکن است پس از 5 سال شیلنگ تصفیه آب قابلیت استفاده داشته باشد و دچار پارگی نشده باشد،اما ممکن است بدنه داخلی شیلنگ دچار لایه های رسوبی و میکروبی شده باشد و آب را آلوده کند،همچینن امکان ایجاد طعم،بو و مزه نامطبوع به آب توسط شیلنگ بالاتر می رود.
به همین دلیل پیشنهاد می شود سیستم شیلنگ کشی دستگاه تصفیه آب را هر 4-5 سال یک بار به طور کامل تعویض کنید،زیرا آلودگی های موجود در شیلنگ می تواند به مرور به لایه های رسوبی تبدیل شود و کیفیت آب افت پیدا کند.از انجایی که آب ورودی به دستگاه از همان مراحل ابتدایی کلر را از دست می دهد و تصفیه می شود،می تواند بسیاری از آلاینده هارا توسط شیلنگ در خود حل کند.

عوارض عدم تعویض به موقع شیلنگ های دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع شیلنگ های دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط