عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلتر ممبران چهارمین و اصلی ترین فیلتر تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک است که به صورت هوزینگی ارائه می شود.

طول عمر تمامی فیلترهای تصفیه آب از جمله ممبران محدود است و بنا به شرایط بسیار مختلفی زمان تعویض آن در دستگاه ها و مناطق مختلف کمی تغییر می کند.

فیلتر ممبران با برخی از تجهیزات و فیلترهای دستگاه به صورت مستقیم و غیر مستقیم در ارتباط است.

نحوه عملکرد این فیلتر می تواند در بسیاری از بخش های دستگاه تاثیر گذار باشد، به همین دلیل زمان تعویض به موقع آن نقش بسیار مهمی درعملکرد قطعات مختلف دستگاه دارد.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران می تواند خود را در بخش های مختلف دستگاه مانند، شیر برداشت، مخزن تصفیه، فیلتر پست کربن، شیلنگ و اتصالات و مهم تر از همه پمپ تصفیه و غیره داشته باشد.

اگر فیلتر ممبران به موقع تعویض نشود با مشکل گرفتگی مواجه می شود، گرفنتگی ممبران باعث می شود فشار بالایی به پمپ تصفیه آب وارد شود و کارکرد پمپ را با استهلاک شدید مواجه کند.

اگر فیلتر ممبران به موقع تعویض نشود قادر به تصفیه آب نمی باشد و سختی آب خروجی از دستگاه تغییر چندانی پیدا نمی کند.

ورود آب سخت و تصفیه نشده به مخزن باعث می شود لایه های میکروبی و رسوبی درون مخزن ایجاد شود، از آنجایی که لایه داخلی مخزن قابلیت شستشو ندارد، در صورت بروز این مشکل تنها راه حل تعویض مخزن است.

آب سخت می تواند بر کارکرد شیر برداشت و مغزی به کار برده شده در آن تاثیر بگذارد، زیرا این شیرها تنها برای عبور آب نرم و تصفیه شده طراحی شده اند.

عبور آب سخت می تواند موجب تشکیل رسوب در اطراف شیر و خرابی زود هنگام مغزی شود.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط