عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

آنچه که در تعیین کیفیت آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار اهمیت دارد، در درجه اول استفاده از فیلترهای مرغوب و اورجینال است.

پس از آن تعویض به موقع فیلترها بسیار حائز اهمیت است و بی توجهی به آن می تواند طول عمر فیلترهای بعدی را کاهش دهد و حتی به قطعات دستگاه آسیب برساند، ضمن اینکه کیفیت آب خروجی از دستگاه بسیار افت پیدا می کند.

فیلتر کربن بلاک یکی از فیلترهای پیش تصفیه و اصلی در دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک است و عموما در مرحله سوم قبل از ممبران قرار می گیرد.

از آنجایی که آب خروجی از فیلتر کربن بلاک مستقیما وارد فیلتر ممبران می شود، تعویض به موقع آن نقش بسیار مهمی در افزایش طول عمر ممبران و نحوه عملکرد صحیح آن دارد.

از عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر کربن بلاک می توان خرابی زود هنگام ممبران را نام برد، این نکته را در نظر داشته باشید که با خراب شدن فیلتر ممبران و ناتوان بودن آن در تصفیه آب، مشکلات مختلفی مانند افت کیفیت آب خروجی از سیستم، ایجاد لایه های رسوبی و میکروبی در مخزن، خرابی شیر برداشت به مرور زمان و کوتاه تر شدن طول عمر فیلتر پست کربن و غیره اشاره کرد.

به همین دلیل اکیدا توصیه می شود تا حد الامکان فیلتر کربن بلاک پیش تصفیه را به موقع تعویض نمایید و از بروز اشکالات احتمالی در دستگاه جلوگیری کنید.

فیلتر کربن بلاک عموما تا حداقل شش ماه و حداکثر نه ماه قابلیت استفاده دارد و پس از آن به دلیل اشباع شدن منافذ و حفرات داخلی کربن، باید تعویض شود.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر کربن بلاک دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط