عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر کربن پودری دستگاه تصفیه آب واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر کربن پودری دستگاه تصفیه آب واتر تک

فیلتر کربن فعال گرانول دومین فیلتر اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک است و تقریبا در اغلب دستگاه ها به صورت هوزینگی یا کارتریجی ارائه شده است.

این فیلتر عموما توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد و پس از آن کارایی خود را از دست می دهد و بدون اینکه حتی آب را تصفیه کند در سیستم مورد استفاده قرار می گیرد.

در این حالت نه تنها فیلتر قادر به تصفیه آب نمی باشد بلکه حتی انواع مختلفی از میکروب ها و میکروارگانیسم ها را آزاد کرده و مجدد به آب اضافه می کند.

بنابراین عوارض عدم تعویض به موقع فیلترهای تصفیه آب به خصوص فیلترهای پیش تصفیه بسیار بیشتر از مواقعی است که از آب شهری تصفیه نشده استفاده می شود.

فیلتر کربن فعال گرانول (فیلتر کربن پودری) خانگی نقش مهمی در تصفیه مقدماتی آب دارد و اگر به درستی کار نکند می تواند سبب کوتاه تر شدن طول عمر فیلترهای بعدی دستگاه شود.

عدم تعویض به موقع فیلتر کربن فعال گرانول باعث می شود تا فیلتر کربن بلاک تصفیه بیشتری را بر عهده داشته باشد .

در نهایت عبور کلر و مواد شیمیایی از فیلترهای کربنی باعث می شود تا فیلتر ممبران با سرعت بیشتری کارایی خود را از دست بدهد.

غشاء فیلتر ممبران بسیار حساس است و در صورت تماس با کلر دچار پارگی می شود، به همین دلیل فیلترهای کربنی پیش تصفیه باید با بالاترین دقت کلر موجود در آب را حذف کنند.

در غیر این صورت فیلتر ممبران آسیب می بیند و اینگونه با افت کیفیت آب خروجی از دستگاه و بالاتر رفتن هزینه های نگه داری و سرویس دستگاه مواجه خواهید شد.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر کربن پودری دستگاه تصفیه آب واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر کربن پودری دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط