عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک در آخرین مرحله از فیلتر یو وی برای گند زدایی و از بین بردن کلیه ویروس ها، انگل ها و میکروارگانیسم های فعال درون آب استفاده می شود.

بر خلاف تصور عموم فیلتر یو وی طول عمری محدود دارد و به هیچ عنوان نمی توان تا زمانی که لامپ یو وی می تابد، از آن در دستگاه استفاده کرد.

لامپ یو وی (UV) در دستگاه های تصفیه آب خانگی معمولا تا حداکثر یک سال قابلیت تولید اشعه با طول موج مناسب برای از بین بردن و نابودی میکروارگانیسم ها را دارد.

پس از آن اشعه تولید شده نمی تواند میکروب های درون آب را غیر فعال کند و قدرت خود را از دست می دهد.

فیلتر یو وی در از بین بردن آلودگی های آب بسیار موثر است، وجود آلودگی های میکروبی در اغلب موارد برای کسانی که از آب چاه استفاده می کنند .

یا از مصرف دستگاه چند سال گذشته است بسیار پیشنهاد می شود، اما تعویض به موقع آن نیز بسیار مهم است و باید به موقع تعویض شود.

از عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی می توان به وجود ویروس ها و انگل های موجود در آب اشاره کرد.

این موضوع در مواقعی که فیلترهای قبلی دستگاه به موقع تعویض نشده باشند بسیار تشدید می شود.

در صورتی که شیلنگ، اتصالات، مخزن و سایر قطعاتی که با آب تصفیه شده در تماس هستند، به موقع تعویض نشود، فیلتر یو وی بسیار کارآمد است و می تواند کلیه میکروب های زنده درون آب را از بین ببرد.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر یو وی دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط