عوارض عدم تعویض به موقع مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

علاوه بر اینکه تعویض به موقع فیلتر های دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار مهم است و عدم تعویض به موقع آنها می تواند سبب افت کیفیت آب خروجی از دستگاه شود.

تعویض به موقع قطعات و لوازم جانبی دستگاه نیز بسیار مهم است و بی توجهی به عدم تعویض به موقع برخی از این قطعات می تواند سبب افت کیفیت آب خروجی از دستگاه شود.

مخزن از قطعاتی است که عدم تعویض به موقع آن می تواند بر کیفیت آب بسیار تاثیر گذار باشد، از آنجایی که آب خروجی از فیلتر ممبران به صورت مستقیم وارد مخزن شده و ذخیره می شود.

اگر مخزن کیفیت لازم را نداشته باشد و یا سال های طولانی مورد استفاده قرار گرفته باشد، باعث می شود کیفیت آب تصفیه شده افت پیدا کند.

اگر به دلیل استفاده طولانی مدت یا عدم تعویض به موقع فیلتر ها،لایه داخلی مخزن دچار رسوب و لایه های میکروبی شده باشد، آب ورودی به مخزن مجددا حاوی رسوب می شود و ممکن است طعم، مزه و بوی نامطبوعی به خود بگیرد.

با اینکه آب خروجی از مخزن مجددا توسط فیلتر پست کربن تصفیه می شود، اما اگر کیفیت بسیار پایینی داشته باشد، فیلتر پست کربن نیز زود تر اشباع خواهد شد و طول عمر کوتاه تری خواهد داشت.

بنابراین عدم تعویض به موقع مخزن می تواند به صورت مستقیم بر کیفیت آب تاثیر منفی بگذارد.

به همین دلیل پیشنهاد می شود حداقل هر پنج سال یک بار مخزن تصفیه آب را تعویض کنید تا راندمان دستگاه دچار مشکل نشود.

تعویض قطعات دستگاه در زمان معین به اندازه تعویض فیلتر ها در تعیین طول عمر دستگاه و حفظ کیفیت آب خروجی از دستگاه مهم است.

عوارض عدم تعویض به موقع مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

عوارض عدم تعویض به موقع مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط