عوامل موثر بر میزان ذخیره آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

عوامل موثر بر میزان ذخیره آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

میزان ذخیره آب در مخازن تصفیه به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و عموما مصرف کنندگانی که با سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس آشنا نیستند، آگاهی لازم را در این باره ندارند.

مشخص کردن مقدار دقیق آب ذخیره شده در مخزن کار دشواری است، اما با بررسی های مختلف می توان مقدار حدودی آن را اعلام کرد.

با این حال تمامی مخازن ذخیره یک ظرفیت اسمی دارند. به عنوان نمونه 4 گالن ظرفیت اسمی مخازن ذخیره تصفیه آب خانگی است.

ظرفیت اسمی مخزن با ظرفیت عملی میزان ذخیره آب تفاوت دارد و در اثر عوامل مختلفی از حجم آب درون مخزن نسبت به ظرفیت اسمی کاسته می شود.

ظرفیت مخزن ذخیره، فشار باد درون مخزن و فشار پمپ دستگاه تصفیه آب سه فاکتور مهم در تعیین میزان ذخیره آب درون مخزن است.

به زبان ساده می توان گفت هرچقدر که فشار آب ورودی به ممبران بالاتر باشد، راندمان تولید آب بالاتر می رود و هرچقدر حجم مخزن بیشتر باشد، آب تصفیه شده با حجم بالاتری در مخزن ذخیره می گردد.

به صورت کلی معمولا نیمی بیشتر از حجم کل مخازن تحت فشار برای ذخیره سازی آب مورد استفاده قرار می گیرد.

برای افزایش میزان آب ذخیره شده در مخزن می توانید فشار سوئیچ قطع کن فشار بالا را بیشتر کنید تا پمپ تصفیه دیرتر خاموش شود.

با بالاتر بردن فشار سوئیچ، آب بیشتری درون مخزن ذخیره می شود. البته دقت داشته باشید این مقدار را بر حسب کیفیت مخزن افزایش دهید.

مخازن ذخیره آب تانک پک که در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک مورد استفاده قرار می گیرند می توانند فشار آب را تا 100 psi تحمل کنند. با تنظیم فشار سوئیچ قطع کن فشار بالا باید باد مخزن نیز باید در حالت مناسبی تنظیم شود.

عوامل موثر بر میزان ذخیره آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

عوامل موثر بر میزان ذخیره آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط