عوامل موثر در طول عمر دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک watertek

عوامل موثر در طول عمر دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

منظور از طول عمر دستگاه های تصفیه آب خانگی عموما فیلترها و تجهیزات مهم و اصلی دستگاه است. زیرا دستگاه های تصفیه آب شامل انواع مختلفی از فیلترها می باشند که این فیلترها با استفاده از سایر تجهیزات دستگاه کار می کنند و آب را تصفیه می کنند.

بنابراین مهم ترین نکته در افزایش طول عمر دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده و تعویض به موقع فیلترهای تصفیه، سرویس و تست تجهیزات برقی و غیر برقی دستگاه است.

به بیان دیگر با بهره وری درست و اصولی دستگاه های تصفیه آب خانگی می توانند طول عمری دائم داشته باشند و سال ها مورد استفاده قرار بگیرند.

فیلتر ممبران اصلی ترین و گران ترین فیلتر در دستگاه های تصفیه آب است. این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس واتر تک در بالاترین کیفیت انتخاب شده است و از کارایی مطلوبی برخوردار است.

اگر بخش های مختلف دستگاه تصفیه آب به خوبی کار کنند علاوه بر اینکه طول عمر فیلتر ممبران افزایش پیدا می کند، سایر قطعات نیز از طول عمر بالایی برخوردار می شوند.

برای دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک سه فیلتر به عنوان پیش تصفیه در نظر گرفته شده اند که تعویض به موقع آنها منجر به بالاتر رفتن طول عمر مفید ممبران و در نهایت بالا رفتن طول عمر دستگاه می شود.

پمپ و سایر قطعات برقی که مدار برقی سیستم اسمز معکوس را تشکیل می دهند از مسائل مهم در طول عمر فیلتر ممبران و دستگاه می باشند.

اگر پمپ از کیفیت کافی برخوردار نباشد و قادر به ایجاد فشار مناسب آب برای ورود به ممبران نباشد، آب با فشار کمتری وارد فیلتر ممبران خواهد شد و در نهایت ذرات از غشاء ممبران عبور نمی کنند و گیر کردن ذرات بین غشاء موجب تضعیف کارایی این فیلتر می شود.

عوامل موثر در طول عمر دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک WATERTEK

عوامل موثر در طول عمر دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک WATERTEK

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط