فروش انواع شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

فروش انواع شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی برای اینکه آب تصفیه شده به صورت مجزا از آب معمولی مورد استفاده قرار بگیرد و یک شیر برداشت در دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی معمولا بر روی سینک نصب می شوند.

این شیرها معمولا بسیار ظریف تر و کوچک تر از شیرهای خانگی می باشند و آب تصفیه شده از طریق یک شیلنگ که از دستگاه به آن متصل است از خروجی شیر خارج می شود.

برند واترتک از جمله کمپانی های سازنده دستگاه های تصفیه آب خانگی و قطعات و لوازم جانبی آن ها می باشد و محصولات تولیدی این برند بسیار با کیفیت هستند و از طول عمر بالایی برخوردار می باشند و همچنین از نظر ظاهری دارای طراحی بسیار مناسب و شکیلی هستند.

مواد اولیه که در ساخت شیر برداشت استفاده می شود یکی از موارد بسیار مهم است که در انتخاب آن ها مورد توجه قرار می گیرد. در ساخت شیر برداشت از آلیاژهایی نظیر کروم استفاده می کنند.

اما سایر شیرهای برداشتی که با استفاده از موادی مانند سرب ساخته می شوند به هیچ عنوان کیفیت و قابلیت استفاده ندارند و نباید مورد استفاده قرار بگیرند.

شیرهای برداشت از نظر جنس، رنگ و مدل با هم تفاوت دارند ولی از نظر عملکردی مشابه هم هستند. شیرهای برداشت واترتک از نظر مدل به انواع مختلفی چون شیر اهرمی، شیر اشکی، شیر ستاره ای و غیره تقسیم بندی می شوند.

همچنین هر چه وزن شیر برداشت سنگین تر باشد نشانه آن است که آن شیر از کیفیت بالاتری برخوردار است.

فروش انواع شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

فروش انواع شیر برداشت در دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط