فروش شیر سه حالته سلو ولو تصفیه آب واتر تک

فروش شیر سه حالته سلو ولو تصفیه آب واتر تک

شیر سه حالته در سختی گیرهای رزینی از مهم ترین قطعات برای تصفیه آب و فاضلاب محسوب می شوند .

شیر سلووالو زمانی که ظرفیت رزین های موجود کامل شده باشند ، برای احیا رزین کاربرد دارد. جنس بدنه شیر سلووالو چدنی است و این شیر ها با کیفیت بوده و طول عمر بالایی دارند . برای آب بندی از واشرهای پلاستیکی استفاده می شود تا در برابر خوردگی و رسوب مقاوم باشد.

شیر سه حالته به سه صورت قرار دارند:

  1. شیر سه حالته دستی
  2. شیر سه حالته نیمه اتومات.
  3. شیر سه حالته اتوماتیک

اهرم شیر سلووالو سه حالت جداگانه دارد :

  • مرحله اول : شیر در حالت اول به صورت بک واش قرار دارد. هرزمان رزین سختی گیر اشباع شده باشد و دچار افت فشار شود باید احیا رزین صورت بگیرد. قبل از احیا (استفاده از آب نمک) نیاز به جداسازی رزین از حالت فشردگی می باشد. برای همین موضوع شیر سه حالته در حالت اول قرار می دهیم تا جریان آب از پایین به بالا به صورت معکوس انجام شود و عمل جداسازی به طور کامل صورت بگیرد.
  • مرحله دوم : در این مرحله با استفاده از قرار دادن شیرسلووالو در وضعیت دوم و یک انژکتور آب نمک موجود در مخزن آب نمک به درون سختی گیر برای احیا رزین هدایت می شود.
  • مرحله سوم : در این مرحله شیر سه حالته در حالت بهره برداری از دستگاه سختی گیر رزینی قرار می گیرد.

یکی از قابلیت های شیر سلووالو قرار گرفتن به جای شیر فیلتر شنی می باشد. درصورتی که شیر سه حالته در مرحله دوم قرار ندهیم و دریچه اتصال به مخزن آب نمک مسدود باشد ، به راحتی توانایی تبدیل به شیر فیلتر شنی را دارد.

شیر سلوولو از بدنه ، سوزن انژکتور و واشر تشکیل شده است.

فروش شیر سه حالته سلو ولو تصفیه آب واتر تک

فروش شیر سه حالته سلو ولو تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط