فروش فیلتر قلیایی واتر تک

فروش فیلتر قلیایی واتر تک

فیلتر قلیایی درهفتمین مرحله از دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد ومعمولا به درخواست مشتریان روی دستگاه تصفیه آب نصب می شود وقتی پساب های شیمیایی وارد آب ها می شوند PH آب کاهش پیدا می کند وآب حالت اسیدی می شود فیلتر قلیایی می تواند آب را از حالت اسیدی به حالت قلیایی تبدیل کند.

 فیلتر قلیایی واتر تک به اصلاح PH آب و همچنین کیفیت آب آشامیدنی را بالا می برد وبرای انواع بیماری های گوارشی مفید است که علاوه بر پیشگیری به درمان بیماری هایی مانند سنگ کلیه وسنگ صفرا نیز کمک می کند.

 آب قلیایی علاوه بر بیماری های گوارشی از بروز بیماری های مزمن مانند بیماری قلبی ، بالا رفتن فشارخون, دیابت وپوکی استخوان  نیز جلوگیری می کند. آب قلیایی برای نوزادان وافراد زیر 5 سال توصیه نمی شود زیرا ممکن است سیستم گوارش آنان را دچار اختلال کند.

 فیلتر قلیایی واتر تک که به آن فیلتر ORP گفته می شود روی دستگاه های شش مرحله ای نصب شده و دستگاه را هفت مرحله ای می کند و زمان تعویض این فیلتر قلیایی معمولا هر یکسال یک بار است.

فروش فیلتر قلیایی واتر تک

فروش فیلتر قلیایی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط