فروش هوزینگ تصفیه آب نیمه صنعتی واتر تک

فروش هوزینگ تصفیه آب نیمه صنعتی واتر تک

یکی از قطعات دستگاه تصفیه آب هوزینگ ها هستند, در واقع هوزینگ ها محفظه ای هستند که فیلتر های پیش تصفیه و ممبران درون آن قرار می گیرند و از فیلتر نگهداری می کند فیلترهای پیش تصفیه و ممبران به صورت کارتریجی ساخته شده اند و باید درون محفظه ای قرار بگیرند.

هوزینگ ها از جنس پلی پروپیلن و در دو نوع شفاف و مات ارائه می شوند این قطعات به شکل استوانه ای شکل ساخته می شوند و هر چقدر از سمت بالا به پایین می آییم کمی باریک تر می شود.

در سر این محفظه یک هد هوزینگ قرار دارد که محل ورود و خروج آب به داخل محفظه های نیمه صنعتی است به طور کلی هوزینگ یک ورودی و یک خروجی دارد که آب از ورودی وارد می شود و پس از تصفیه از خروجی آن خارج می شود.

سایز هوزینگ های نیمه صنعتی از خانگی بزرگتر است چون فیلتر بزرگتری دارند و آب با حجم زیاد تصفیه می شود. هوزینگ ها سایز های مختلفی 5 ,7, 10, 20 اینچ دارند. هوزینگ های خانگی معمولا 10 اینچ و هوزینگ های نیمه صنعتی 20 اینچ رایج تر هستند.

برای فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی معمولا از هوزینگ شفاف اسلیم با قطر 1/2 استفاده می شود که انواع فیلتر نیمه صنعتی بیست اینچ را می توان در آن نصب کرد.

شفاف بودن این هوزینگ ها به دلیل آن است که درون هوزینگ دیده شود و هنگامی که فیلتر تغییر رنگ داد مطلع شویم و به تعویض به موقع آن بپردازیم.

هوزینگ ها از لحاظ قطر به دو دسته اسلیم و جامبو دسته بندی می شوند که هر هوزینگ بر اساس فیلترهای تصفیه طراحی می شوند. تعویض این هوزینگ ها زمان مشخصی ندارد و هنگامی که به هر دلیلی هوزینگ ترک و یا شکستگی داشت و آب از آن نشت کرد باید تعویض کنیم که تعویض آن نیز بسیار آسان است زیرا یک آچار هوزینگ دارد که به وسیله آن هوزینگ باز می شود و به آسانی می توان هوزینگ جدید را جایگزین کرد. هوزینگ ها مقاومت و طول عمر بالایی دارند و می توان به مدت طولانی از آن استفاده کرد.

فروش هوزینگ تصفیه آب نیمه صنعتی واتر تک

فروش هوزینگ تصفیه آب نیمه صنعتی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • تصفیه آب صنعتی language:fa

مطالب مرتبط