فلو فاضلاب 450 در دستگاه تصفیه آب واتر تک

فلو فاضلاب 450 در دستگاه تصفیه آب واتر تک

فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب چیست و چه کاربردی دارد ؟

فلو فاضلاب قطعه ای در دستگاه تصفیه آب است که بعد از خروجی فاضلاب فیلتر ممبران دستگاه قرار می گیرد و استوانه ای شکل می باشد . وظیفه این قطعه این است که جریان آب خروجی به فاضلاب را حفظ و کنترل می کند .

اگر از این قطعه در دستگاه تصفیه آب استفاده نشود چه تبعاتی دارد؟

در صورت عدم استفاده از این قطعه ، آبی پر فشار و در واقع کل آب وارد فاضلاب می شود و تصفیه نمی شود و آب از غشا ممبران با فشار کافی نمی تواند عبور کند .

اعداد روی فلو فاضلاب نشان دهنده چیست ؟

اعداد روی فلو فاضلاب با توجه به ظرفیت فیلتر ممبران و پمپ باید باشد برای مثال عدد 300 اگر روی این قطعه باشد یعنی در هر دقیقه فقط می تواند 300 میلی لیتر آب میتواند خارج شود و این برای فیلتر ممبران های با ظرفیت 50 گالن استفاده می شود .

برای فیلتر ممبران با ظرفیت 75 گالن عدد 400 یا 450 و برای ظرفیت 100 گالن 450 یا 500 استفاده می شود . در واقع این اعداد ظرفیت محدود کننده این قطعه را نشان می دهند یعنی مقدار آبی که مجاز است خارج شود .

چگونه می توان متوجه خرابی این قطعه شد ؟

با باز گذاشتن شیر برداشت دستگاه تصفیه آب و بستن شیر مخزن دستگاه شروع به کار می کند . باید مقدار آب خارج شده از لوله خروجی فاضلاب را در مدت 1 دقیقه اندازه بگیرید .

این مقدار باید مشابه مقدار نوشته شده محدود کننده روی قطعه باشد در غیر این صورت باید تعویض شود . در هنگام عبور آب از محدود کننده باید صدایی ایجاد شود در غیر این صورت قطعه دچار گرفتگی شده است .

زمان تعویض این قطعه به چه صورت است ؟

بهتر است همراه با ممبران تعویض شود و البته عدم تعویض به موقع فیلتر ها روی عملکرد این قطعه نیز تاثیر می گذارد .

فلو فاضلاب 450 در دستگاه تصفیه آب واتر تک

فلو فاضلاب 450 در دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط