فیلتر الیافی مرحله اول واترتک

فیلتر الیافی مرحله اول واترتک

دستگاه تصفیه آب واترتک دارای شش فیلتر است که اصطلاحا به آن شش مرحله ای می گویند. که به مرحله اول آن pp یا پلی پروپیلن گفته می شود. کیفیت دستگاه بستگی به کیفیت فیلترهای آن دارد.

 مهم ترین قسمت در دستگاه های تصفیه آب خانگی فیلترهای آن می باشند که میزان حذف املاح و آلودگی آب را مشخص می نمایند.

این مرحله از فیلتر با دقت یک میکرون ناخالصی های موجود در آب مانند گل و لای و شن و ماسه را جذب خود می کند و اجازه ورود به فیلترهای بعدی دستگاه را نمی دهد.

فیلتر الیافی مرحله اول واترتک متراکم و فشرده بوده و با دقت بالایی آب را تصفیه می نماید. این فیلتر دارای رنگ سفید می باشد بعد از 1500 گالن تصفیه آب، رنگ قهوه ای گرفته و منافذ فیلتر بسته شده و دیگر قادر به جذب ذرات معلق در آب نمی شود.

بیشتر فیلترهای موجود دربازار با دقت 5 میکرون هستند که دارای ویژگی های بهتری نسبت به انواع دیگر فیلترهای الیافی می باشند.

فیلتر فوق در اولین مرحله از دستگاه تصفیه آب واترتک قرار می گیرد که این فیلتر درون هوزینگ شیشه ای شفاف جای می گیرد و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد .

مهم ترین عامل برای تعویض این فیلتربستگی به میزان سختی آب دارد هرچه آب آلوده تر و دارای املاح بیشتری باشد زمان تعویض آن کمتر می باشد .

ولی در کل بهترین تایم تعویض این فیلتر هر3 ماه یکبار می باشد . در صورت عدم تعویض به موقع فیلتر باعث آسیب به پمپ دستگاه و پایین آمدن کیفیت آب و بالا رفتن سختی آب می شود .  این فیلتر از بیرون هوزینگ قابل مشاهده می باشد در صورت تغییر رنگ نیاز به تعویض دارد .

فیلتر الیافی مرحله اول واترتک

فیلتر الیافی مرحله اول واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱     

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط