فیلتر قلیایی تصفیه آب واتر تک watertek

فیلتر قلیایی تصفیه آب واتر تک watertek

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک (water tek) مجهز به انواع مختلفی از فیلترها هستند که هرکدام ساختاری متفاوت و همچنین عملکردی متفاوت دارند.

فیلتر قلیایی یکی از فیلترهایی می باشد که در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده شده است. از آنجایی که فیلتر قلیایی جزء استانداردهای ضروری سیستم تصفیه به شمار نمی آید و فیلتر آپشنال محسوب می شود فقط در برخی از دستگاه های تصفیه آب استفاده می شود.

فیلتر قلیایی در انتهای مسیر آب ورودی به دستگاه قرار می گیرد و وظیفه دارد تا PH آب را بالاتر ببرد. هر چه PH آب از عدد هفت بالاتر برود، قلیایی تر می شود و خواص بی شماری را پیدا می کند.

فیلتر قلیایی به صورت کپسولی در آمده است که درون آن از مواد خاص پر شده است. محفظه فیلتر قلیایی از جنس پلاستیک می باشد و به صورت فیلتر اینلاین ساخته شده اند.

فیلتر قلیایی از لحاظ ساختاری کاملا مشابه فیلترهای مینرال و پست کربن است. اما با توجه به اینکه فیلتر قلیایی از چه کارخانه ای تولید شده است می تواند سبب بروز تفاوت بین فیلترهای قلیایی شود. برای مثال ممکن است یک کمپانی از گوی های که خاصیت افزودن یون های قلیایی به آب را دارند درون فیلتر خود استفاده کرده باشد.

این گوی ها موادی از درون خود را از دست می دهند و به آب ورودی به فیلتر اضافه می کنند. همچنین ممکن است کمپانی دیگر از روش دیگری مواد قلیایی را به آب اضافه کند. بنابراین ساختار داخلی فیلترها با هم متفاوت است و ممکن است در هر کدام مواد مختلف و متنوعی به کار برده شود.

لازم به ذکر است کمپانی واتر تک از سازندگان دستگاه های تصفیه آبی می باشد که همگی آن ها از کیفیت بالا برخوردار هستند و می توانند سالم ترین و قابل اطمینان ترین آب را از نظر کیفیت در دسترس مصرف کننده قرار دهند.

فیلتر قلیایی تصفیه آب واتر تک watertek

فیلتر قلیایی تصفیه آب واتر تک watertek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط