فیلتر قلیایی دستگاه واترتک

فیلتر قلیایی دستگاه واترتک

ابتدا باید درباره ی قلیایی و اسیدی بودن آب بدانیم . PH یکی از فاکتورهایی است که برای مایعات به کار برده می شود .

PH عددی است بین 0 تا 14 که هر چه قدر این عدد از 7 کمتر باشد نشان دهنده ی میزان اسیدی بودن آب است و هر چه قدر از 7 بیشتر باشد نشان دهنده میزان قلیایی بودن آب می باشد .

PH آب آشامیدنی عددی بین 6 تا 7 می باشد که نشان دهنده اسیدی بودن آب می باشد .

فیلتر قلیایی یکی از فیلترهای دستگاه تصفیه آب می باشد ، از این فیلتر در مرحله ششم فیلتراسیون استفاده می شود که کیفیت آب تصفیه شده را افزایش می دهد و در واقع در تصفیه کردن آب نقشی ندارد .

وظیفه این فیلتر اضافه کردن املاح و مواد معدنی به آب است که این باعث قلیایی شدن آب می شود . املاح و مواد معدنی که این فیلتر به آب می افزاید ، املاح و مواد معدنی مفید و مورد نیاز بدن مانند کلسیم ، منیزیم ، سدیم و غیره می باشد .

برای نصب فیلتر قلیایی واتر تک دو جایگاه در نظر گرفته شده است : مرحله آخر ( مرحله ششم فیلتراسیون در دستگاه تصفیه آب خانگی ) و یا در مرحله پنجم ( قبل از پست کربن )

اگر در مرحله پنجم نصب شود ، در مرحله بعد که پست کربن می باشد مقدار املاح و مواد مفیدی که به آن اضافه شد کاهش می یابد ولی اگر در مرحله ششم نصب شود از مقدار این مواد معدنی کم نخواهد شد .

نحوه نصب فیلتر قلیایی آکوا تک به شرح زیر می باشد  :

دو اتصال را به دو سر فیلتر نصب می شود و فیلتر را در یکی از دو جایگاه تعیین شده در دستگاه قرار دهید . بهتر است دور اتصالات تفلون بپیچید تا آب بندی اتصالات بهتر انجام شود.

فیلتر قلیایی دستگاه واترتک

فیلتر قلیایی دستگاه واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط