فیلتر قلیایی واتر تک (alkaline filter)

فیلتر قلیایی واتر تک (alkaline filter)

فیلتر قلیایی یکی از فیلترهای بسیار مهم و کاربردی در دستگاه های تصفیه آب خانگی است. فیلتر قلیایی نقش مهمی در تصفیه آب ندارد و به عنوان یک مکمل روی دستگاه های تصفیه آب قرار می گیرد.

فیلتر قلیایی واتر تک باعث افزایش کیفیت آب تصفیه شده می شود. وظیفه این فیلتر اضافه کردن برخی از املاح مفید برای انسان است، که این کار باعث غنی شدن آب از املاح مفید و خاصیت آنتی اکسیدانی در آب می شود.این فیلتر کیفیت آب را افزایش می دهد و هیچ گونه ضرر و آسیبی به سلامت انسان وارد نمی کند.

فیلتر قلیایی واتر تک معمولا در دو جای دستگاه تصفیه آب با توجه به موقعیت قرار می گیرد:

  • قرار گیری در آخرین مرحله دستگاه تصفیه آب : ویژگی مثبت این قسمت این است که آب بعد از عبور از فیلترهای قبلی تصفیه می شود و در این قسمت در آخرین لحظه خاصیت قلیایی به آن اضافه می شود و بزودی مورد مصرف قرار می گیرد، زیرا خاصیت قلیایی که در آب بوجود می آید زیاد ماندگار نیست و معمولا بعد از هشت ساعت از بین می رود.ویژگی منفی این قسمت این است که آب قلیایی کمی مزه و طعم دارد که ممکن است برای برخی از افراد خوشایند نباشد.
  • قرارگیری بعد از مرحله چهارم و قبل از فیلتر پست کربن: ویژگی مثبت این قسمت این است که مزه و طعم آب که با کمک فیلتر قلیایی تغییر می کند، توسط فیلتر پست کربن حالت قلیایی آب تا حدودی کم می شود و باعث بهتر شدن تعادل آب می شود.اما فیلتر قلیایی اصولا در مرحله هفتم قرار می گیرد.

طول عمر فیلتر قلیایی واتر تک حدودا یک سال است و برای عملکرد بهتر آن و آسیب نرسیدن به دستگاه باید در زمان مشخص شده این فیلتر تعویض شود.

فیلتر قلیایی واتر تک (alkaline filter)

فیلتر قلیایی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط