فیلتر ممبران 75 گالن تصفیه آب واتر تک

فیلتر ممبران 75 گالن تصفیه آب واتر تک

کمپانی واتر تک (water tek) یکی از معروف ترین و قدیمی ترین برندهای تصفیه آب می باشد. این کمپانی کانادایی سال ها در زمینه تولید و توزیع تصفیه آب های خانگی و نیمه صنعتی فعالیت گسترده داشته است و بسیاری از محصولات آن توسط استانداردهای معتبر جهانی تایید شده اند و این خود کیفیت و کارآیی محصولات این برند را تضمین می کند.

فیلتر ممبران مهم ترین فیلتر در دستگاه های تصفیه آبی است که به روش اسمز معکوس کار می کند. این فیلتر از غشاء چند لایه ساخته شده است و میزان فشار آب بسیار در عملکرد صحیح این فیلتر نقش دارد. فیلتر ممبران 75 گالن واتر تک ظاهری استوانه ای شکل دارد. کیفیت و کارایی فیلتر ممبران بسیار در تصفیه آب مهم است و کیفیت آب تصفیه شده با کیفیت فیلتر ممبران رابطه مستقیم دارد. یعنی هرچه کیفیت فیلتر ممبران بالاتر باشد و از دقت بیشتری در فرآیند تصفیه برخوردار باشد، کیفیت آب خروجی دستگاه نیز بالاتر می رود.

فیلتر ممبران 75 گالن water tek فیلتری خانگی است و توان تولید 75 گالن آب تصفیه شده در روز را دارد. این فیلتر قادر است تمامی میکروب ها، میکروارگانیسم ها، باکتری ها، کیست ها، انگل ها و سایر ذرات و آلاینده های موجود در آب را با دقت بسیار بالایی از بین ببرد.

این فیلتر توسط سازمان های معتبر جهانی NSF، CE  وWater quality  مورد بررسی قرار گرفته و تایید شده است که این خود کیفیت بالای این فیلتر را تضمین می کند.

عملکرد درست و صحیح فیلترهای پیش تصفیه که قبل از فیلتر ممبران قرار می گیرند بسیار در طول عمر این فیلتر تاثیر می گذارد. به طور معمول این فیلتر تا 2 سال نیز عمر می کند.

مشخصات فنی:

  • وزن : 1 کیلوگرم
  • طول : 20 سانتی متر
  • عرض : 5 سانتی متر
  • ارتفاع : 5 سانتی متر
  • دقت فیلتراسیون : 0.0001 میکرون
فیلتر ممبران 75 گالن تصفیه آب واتر تک

فیلتر ممبران 75 گالن تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط