فیلتر نخ تابیده جامبو دستگاه تصفیه آب واتر تک

فیلتر نخ تابیده جامبو دستگاه تصفیه آب واتر تک

فیلتر نخ تابیده برای آب هایی مناسب است که میزان گل و لای بیشتری دارند. فیلتر نخ تابیده واتر تک در دستگاه تصفیه آب به عنوان فیلتر کمکی استفاده می شود.

فیلتر نخ تابیده صنعتی 20 اینچ به این صورت عمل می کند که ذرات معلق موجود در آب در لایه های مختلف آن نفوذ کرده و گیر می کنند. به دلیل ساختار این فیلتر در آب هایی که رسوبات زیای داشته باشند نیز دچار افت فشار نمی شوند.

فیلترنخ تابیده واتر تک با استفاده از فرآیند پیچش به دور هسته با سرعت بالا و به صورت پیوسته تولید می شود.

این فیلتر دارای تونل های الماس شکل است که این تونل ها به تدریج از قطر خارجی به طرف هسته کوچک می شوند و ذرات درشت در قسمت بیرونی و ذرات ریز در قسمت درونی به دام می افتد.

فیلتر نخ تابیده جامبو ساختاری چند لایه دارد و دارای طول عمر بیشتری نسبت به فیلتر های الیافی ساده دارد. این فیلتر ها  معمولا در آب های با رسوب  زیاد استفاده می شود  و معمولا هر سه ماه یکبار باید آن را  تعویض کنید.

کاربرد فیلتر نخ تابیده جامبو واتر تک

استفاده در دستگاه های تصفیه آب صنعتی: هنگامی که گل و لای آب زیاد باشد برای کاهش هزینه های تعویض فیلتر الیافی از فیلتر نخ تابیده استفاده می شود.

استفاده به عنوان پیش تصفیه: از فیلتر نخ تابیده جامبو در پیش تصفیه کارخانجات و سیستم های تابستانی استفاده می شود.

فیلتراسیون آب در سیستم های خنک کننده در صنایع

فیلتراسیون آب معدنی و آب استخر

تصفیه آب سیستم های برج های خنک کننده

ویژگی های فیلتر پلی پروپیلن نخ تابیده واتر تک

قدرت بالا فیلتراسیون

دارای افت فشار کم

مقاوم در برابر مواد شیمیایی

بدون طعم و بوی نامطبوع

فیلتر نخ تابیده جامبو دستگاه تصفیه آب واتر تک

فیلتر نخ تابیده جامبو دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط