فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب واتر تک Water Tek

فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب واتر تک Water Tek  :

فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب واتر تک (Water Tek)‌ در مرحله دوم قرار دارد که از پوسته ای پر شده از کربن اکتیو دانه ای تشکیل شده که قابلیت حذف بو ، طعم ، کلر و مشتقات آن و غیره را دارد . واتر تک یک برند تایوانی و با سابقه در زمینه دستگاه های تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی است .
فیلتر کربن اکتیو گرانول یا UDF به دو دسته تقسیم می شود : 1ـ فیلتر ساده هوزینگی . 2ـ فیلتر خطی .
فیلتر ساده هوزینگی : قالبی استوانه ای است که بدنه خارجی آن از پلاستیک فشرده ای به نام کارتریج ساخته شده است این فیلتر با اینکه در ابعاد و ظاهرهای متفاوتی عرضه می شود اما همه دارای کارایی یکسانی هستند .
فیلتر کربن خطی : این فیلتر کپسولی استوانه ای یا هوزینگی پلمپ شده است که کربن پودری درون آن قرار گرفته است .

فیلتر کربن اکتیو گرانول واترتک از پوسته نارگیل تهیه شده و از کیفیت بالایی برخوردار است. همچنین به صورت کارتریجی می باشد.

ساختار فیلتر کربن اکتیو گرانول :

فیلتر کربن اکتیو گرانول از هر نوعی که باشد ساختار داخلی اش از پلاستیک فشرده است که مانع از نفوذ آب می شود . در قسمت زیر این فیلتر حفره و منافذی به عنوان ورودی آب قرار دارند و در قسمت بالای فیلتر اورینگی از جنس سیلیکون نیز قرار دارد بنابراین هنگام نصب آن باید توجه داشته باشیم که منافذ فیلتر در قسمت زیرین قرار گیرند . نحوه ی عملکرد این فیلتر به گونه ایست که آب در اطراف آن ریخته می شود و پس از آن که با کربن تماس برقرار کرد از قسمت بالایی فیلتر خارج و وارد مرحله بعدی می شود .

زمان تعویض فیلتر کربن گرانول واتر تک (Water Tek) :

مانند دیگر فیلترها تاریخ انقضای این فیلتر به عواملی نظیر میزان آلاینده های شیمیایی موجود در آب ، میزان مصرف آب ، کیفیت فیلتر مرحله اول و مدت زمان استفاده از فیلتر بستگی دارد اما به طور معمول اگر فیلتر مرحله اول به موقع تعویض شود بین 3 الی 6 ماه می توان از آن استفاده کرد .

فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب واتر تک Water Tek

فیلتر کربن اکتیو گرانول دستگاه تصفیه آب واتر تک Water Tek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط