فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی cto واترتک

فیلتر کربن بلاک تصفیه  آب خانگی cto واترتک

این فیلتر در مرحله ی سوم و پس از فیلتر مرحله ی اول (pp) و مرحله دوم (کربن اکتیو گرانول) در داخل هوزینگ قرار می گیرد. فیلتر مرحله سوم cto و مخفف کلمات odor-taste-color به معنی کلر- طعم و بو می باشد.

این فیلتر به شکل استوانه بسیار فشرده طراحی شده است که درون آن تو خالی بوده و دقت آن در جذب آلاینده ها حدودا 10 میکرون است . قسمت پایین و بالای فیلتر کربن بلاک از اورینگ استفاده شده که باعث می شود امکان ورود آب از بالا و پایین وجود نداشته باشد. رویه ی این فیلتر با توری پوشیده شده و آب از بدنه این فیلتر وارد می شود.

کار فیلتر کربن بلاک cto واترتک کلر- طعم و بوی نامطبوع آب را از بین می برد . کربن موجود در فیلتر که بر پایه گیاهی و فعال است آلاینده های شیمیایی را به خوبی جذب می کند.

اما اگر کربن از موادی مانند زغال سنگ و آنتراسیت ساخته شده باشد، نمی تواند آلاینده های شیمیایی و مواد مضر را به طور کامل حذف کند و همچنین ممکن است موادی را وارد آب کند که برای سلامتی زیان آور باشد.

این فیلتر در ماندگاری فیلترهای بعد تاثیر به خصوصی دارد و اگر کلیه ی آلاینده های موجود در آب را از بین نبرد باعث آسیب به فیلتر ممبران می شود و باعث خراب شدن و در نتیجه تعویض زود هنگام آن می شود.

زمان تعویض فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی cto واترتک به عوامل مختلفی از جمله سختی آب – میزان مصرف آب – کیفیت و تعویض به موقع فیلترهای قبلی و کیفیت خود فیلتر کربن بلاک بستگی دارد.

اما با این حال توصیه می شود پس از 9 ماه استفاده جهت تعویض آن اقدام کنید. باید دقت داشت فیلتر کربن بلاک cto اگر به موقع تعویض نشود باعث می شود فشار بسیار شدیدی به پمپ وارد شود.

فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی cto واترتک

فیلتر کربن بلاک تصفیه آب خانگی cto واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • https://water-tek ir/installation

مطالب مرتبط