محل قرارگیری مخزن در دستگاه تصفیه آب واترتک

محل قرارگیری مخزن در دستگاه تصفیه آب واترتک

مخزن ذخیره یکی از مهم ترین تجهیزات دستگاه های تصفیه آب واترتک (water tek) به روش اسمز معکوس است. در واقع در کنار تمامی دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس، مخزن ذخیره وجود دارد.

مخازن ذخیره سازی آب دارای شیری هستند که جهت کنترل ورود و خروج آب به مخزن به کار برده می شوند. این شیر در بخش بالایی مخزن قرار دارد و به دو حالت باز و یا بسته قرار می گیرد.

مخزن دستگاه با استفاده از شیلنگ تصفیه با قطر 1.4 اینچ با دستگاه تصفیه ارتباط دارد. این شیلنگ وظیفه دارد تا آب تصفیه شده را وارد مخزن کند و در صورت نیاز آب را از مخزن خارج کند.

مخزن در دستگاه تصفیه آب خانگی بعد از فیلتر ممبران نصب می شود. در واقع آب خروجی از فیلتر ممبران که اصلی ترین فیلتر دستگاه است، مستقیما وارد مخزن می شود.

این ارتباط بین فیلتر ممبران و مخزن، توسط شیلنگ صورت می گیرد. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان نباید اجازه داد تا آب تصفیه نشده و یا آبی که آلودگی دارد وارد مخزن شود.

از آن جایی که مسیر ورود و خروج آب در مخازن مشترک است پس باید انشعابی در مسیر شیلنگ باشد که مسیری برای هدایت به سمت آخرین فیلتر ایجاد کند. این کار معمولا توسط اتصال سه راه رزوه از کنار انجام می شود.

در واقع این اتصال به ورودی آخرین فیلتر که می تواند پست کربن باشد وصل می شود و شیلنگ خروجی آب تصفیه شده از فیلتر ممبران به سمت دیگر آن متصل می شود. سومین اتصال نیز توسط شیلنگ مخزن پر می شود.

یکی از موارد مهم این است که بر روی خروجی فیلتر ممبران باید از اتصال زانویی ممبران بهره برد. در واقع این اتصال باعث می شود که آب اجازه برگشت از داخل مخزن را پیدا نکند.

در حالت کلی تر سه مسیر توسط سه راه ایجاد می شود که شامل موارد زیر است :

  • مسیر یک طرفه خروجی از فیلتر ممبران

  • مسیر دو طرفه مخزن و فیلتر پست کربن

  • مسیر یک طرفه فیلتر پست کربن و شیر برداشت دستگاه

محل قرارگیری مخزن در دستگاه تصفیه آب واترتک

محل قرارگیری مخزن در دستگاه تصفیه آب واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط