محل نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک و محدوده فضای اشغالی

محل نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک و محدوده فضای اشغالی

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واترتک نسبت به سایر دستگاه های تصفیه آب خانگی که با روش فیلتراسیون کار می کنند فضای بیشتری را اشغال می کنند.

تقریبا می توان گفت دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس برای نصب به محیطی برابر با 50 سانتی متر طول و ارتفاع و حداقل 30 سانتی متر عرض نیاز دارد.

البته این آمار عمومی می باشد و ممکن است ابعاد دستگاه از این بعد بیشتر یا کمتر شود. به عنوان مثال دستگاه های تصفیه آب خانگی کیسی یا سیستم های اینلاین فضای بسیار محدودتری را اشغال می کنند.

علاوه بر دستگاه مخزنی که به همراه آن می آید نیز فضای نسبتا محدودی را زیر سینک اشغال می کند. در این مواقع اگر فضای زیر سینک محدود است امکان قرار دادن مخزن در کابینت های دیگر نیز وجود دارد.

دستگاه های تصفیه آب خانگی به صورت کلی دارای چهار مسیر شیلنگ می باشند، شیلنگی که برای انشعاب از آب شهری به کار می رود.

شیلنگی که فاضلاب را از دستگاه خارج می کند، شیلنگی که به مخزن ذخیره متصل می شود.

در نهایت شیلنگی که به شیر برداشت برای خروج آب تصفیه شده مورد استفاده قرار می گیرد.

برای نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس بهترین مکان، زیر سینک ظرفشویی است. زیرا هم می توان از لوله کشی آب شهری انشعاب گرفت.

هم می توان فاضلاب یا دور ریز دستگاه تصفیه آب را به درون لوله فاضلاب تخلیه کرد. البته وجود پریز برق یا سه راهی برای متصل کردن دستگاه تصفیه آب به جریان برق ضرورت دارد.

با این حال بنا به سلقیه و دلخواه مشتریان می توان دستگاه تصفیه آب خانگی را در هر جایی که به لوله کشی آب شهری، خروجی فاضلاب و پریز برق دسترسی داشته باشد، نصب کرد.

محل نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک و محدوده فضای اشغالی

محل نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی واترتک و محدوده فضای اشغالی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط