مزایا استفاده از براکت پایه دار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

مزایا استفاده از براکت پایه دار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک از برترین نمونه های دستگاه تصفیه آب خانگی هستند که می توان با اطمینان خاطر از آنها برای تولید آب شرب در منازل استفاده کرد.

زیرا این دستگاه ها کیفیت بسیار بالایی دارند و استفاده از قطعات و لوازم جانبی با کیفیت باعث شده تا بهره وری از دستگاه به بهترین نحو انجام شود.

براکت، پایه و یا شاسی بخش مهمی از دستگاه تصفیه آب خانگی است که از آن به عنوان پایه نگه دارنده کلیه قطعات به کار برده شده در دستگاه استفاده می کنند.

عموما براکت های فلزی پایه دار، رایج ترین نوع براکت در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک هستند که وظیفه نگه داری لوازم جانبی دستگاه را بر عهده دارند.

براکت های پایه دار نسبت به انواع نمونه های بدون پایه مزایا بیشتری دارند و همین موضوع باعث شده تا استفاده از آنها رایج تر باشد. اگر براکت دارای پایه باشد نصب و جابه جایی سیستم بسیار آسان تر انجام می شود.

اما اگر براکت دارای پایه نباشد سنگینی و وزن دستگاه بر روی هوزینگ ها وارد می شود و احتمال شکستگی و ترک برداشتن هوزینگ بالاتر می رود.

اما اگر براکت دارای پایه باشد ضمن اینکه فشاری به هوزینگ ها وارد نمی شود، در نتیجه باز و بسته کردن آنها نیز آسان تر انجام می شود. در غیر این صورت برای باز و بسته کردن هوزینگ ها حتما باید دستگاه را بلند کرد تا بتوان هوزینگ را در جای خود پیچ داد و باز و بسته کرد.

مزایا استفاده از براکت پایه دار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

مزایا استفاده از براکت پایه دار در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط