مزایا استفاده از هوزینگ با گرید غذایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

مزایا استفاده از هوزینگ با گرید غذایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

هوزینگ یکی از قطعاتی است که در چهار بخش مختلف دستگاه و برای قرارگیری فیلتر های الیافی، کربن فعال گرانول، کربن بلاک و ممبران مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین آب همواره بین این قطعات جریان دارد و سطح تماس زیادی را با هوزینگ ها دارد. مقاومت هوزینگ در برابر فشار و دمای آب بسیار مهم است. زیرا اگر هوزینگ از مواد اولیه بدون کیفیت ساخته شده باشد، در برابر نوسانات فشار دوام نمی آورد و دچار ترک و شکستگی می شود.

هوزینگ ها پلاستیکی هستند و در دو نوع مات و شفاف در سیستم مورد استفاده قرار می گیرند. اینکه ماده اولیه به کار برده شده در ساخت هوزینگ دارای گرد غذایی می باشد یا خیر بسیار مهم است.

دارا بودن گرید غذایی یعنی اینکه ماده اولیه به کار برده شده در ساخت هوزینگ با استاندارد های خوراکی مطابقت داشته باشد و با برخورد آب به این مواد، هیچ گونه واکنش شیمیایی رخ ندهد و مواد ناخالصی به آب اضافه نشود.

با اینکه آب خروجی از فیلتر های پیش تصفیه مجددا توسط ممبران تصفیه می شود اما آب خروجی از هوزینگ ممبران با اینکه مجدد تصفیه می شود اما دقت اولیه را ندارد و در بهبود طعم و مزه آب تاثیر گذار است.

با اینکه تمامی هوزینگ های به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک دارای گرید غذایی هستند، اما در صورت نیاز تعویض این هوزینگ ها و خرید هوزینگ جدید، این نکته را مد نظر قرار دهید و هوزینگی را تهیه نمایید که با استاندارد های خوراکی و آشامیدنی کاملا مطابقت دارد.

مزایا استفاده از هوزینگ با گرید غذایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

مزایا استفاده از هوزینگ با گرید غذایی در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط