مزایا عایق بندی دابل اورینگ هوزینگ های دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

مزایا عایق بندی دابل اورینگ هوزینگ های دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک یکی از بهترین انتخاب های مشتریان برای خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی سالم و با کیفیت است. زیرا تمامی استانداردهای ایمنی و بهداشتی در ساخت این دستگاه ها رعایت شده است و استفاده از آن هیچ گونه عوارضی برای سلامتی مصرف کننده به وجود نمی آورد.

علاوه بر این، استفاده صحیح و اصولی از این دستگاه باعث می شود بتوانید سال ها از لذت نوشیدن آب سالم و پاک از این دستگاه بهره مند شوید.

هوزینگ از قطعات اصلی و ثابت است که در کلیه دستگاه های تصفیه آب واتر تک برای قرار گیری فیلترهای کارتریجی به کار برده می شود. هوزینگ ها از اولین قطعاتی هستند که آب با فشار به آنها وارد می شود و مدت زمانی نسبتا زیاد را بین این هوزینگ ها در حال عبور است.

به همین دلیل همواره احتمال نشتی آب در این بخش وجود دارد و نشتی آب از هوزینگ از رایج ترین مشکلاتی است که برای دستگاه های تصفیه آب به وجود می آید.

اما هوزینگ هایی که دردستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک به کار برده شده است به صورت دابل اورینگ عایق بندی شده اند. از مزایا عایق بندی دابل اورینگ هوزینگ ها می تواند به کاهش احتمال چشمگیر نشتی آب اشاره کرد.

در واقع وجود دو اورینگ بر روی هم باعث می شود هیچ گونه فضای خالی بین شیارها و منافذ هوزینگ و هد هوزینگ به وجود نیاید و عایق بندی هوزینگ بسیار بهتر و قابل اطمینان تر انجام شود.

مزایا عایق بندی دابل اورینگ هوزینگ های دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

مزایا عایق بندی دابل اورینگ هوزینگ های دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

  • نصب دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک
  • تصفیه آب watertek

مطالب مرتبط