مشخصات شاسی دستگاه تصفیه آب واتر تک (water tek)

مشخصات شاسی دستگاه تصفیه آب واتر تک (water tek)

برای نظم دهی و یکجا جمع کردن قطعات و لوازم دستگاه تصفیه آب ، وسیله ای لازم است که این قطعات داخل آن قرار بگیرد . به این ابزار کاربردی شاسی یا پایه یا براکت (bracket) گفته می شود.

در گذشته که تصفیه آب اهمیت چندانی نداشت ، بیشتر دستگاه های موجود در بازار فاقد پایه و یا شاسی بودند و با استفاده از پیچ به دیوار متصل می شدند .  بعدها با شناخته شدن بیشتر دستگاه و اهمیت آن در سلامت انسان ، تغییراتی نیز در آن داده شد.

شاسی یا  Bracket   در دو نوع پلاستیکی و فلزی موجود است . شاسی پلاستیکی برای مناطقی مناسب است که هوا دارای رطوبت بالایی است مانند مناطق شمالی و جنوبی کشور ، پایه پلاستیکی (PVC) دچار زنگ زدگی نمی شود . البته از شاسی پلاستیکی در سایر نواحی نیز استفاده می شود.

از طرفی شاسی فلزی قدرت زیادی برای نگهداری و حفظ تعادل قطعات دستگاه تصفیه آب را دارد.

دستگاه تصفیه آب واتر تک یک دستگاه تایوانی است که از کیفیت بالایی برخوردار است . همچنین شاسی دستگاه تصفیه آب واتر تک از دوام و مقاومت بالایی تهیه شده است .

نوع شاسی که بر روی این دستگاه نصب است فلزی بوده تا دیرتر آسیب ببیند . البته می توان در مکان های مرطوب و مناطق شمالی و جنوبی از شاسی پلاستیکی بر روی دستگاه تصفیه آب واتر تک ( water tek) استفاده کرد.

پلاستیک استفاده شده در شاسی پلاستیکی واتر تک از پلاستیک فشرده و پلی پروپیلن با آلیاژ بسیار مرغوب ساخته شده است. بر روی تمام براکت های دستگاه تصفیه آب واتر تک، گیج فشار وجود دارد تا بتوان میزان فشار آب ورودی دستگاه را اندازه گیری کرد.

مشخصات شاسی دستگاه تصفیه آب واتر تک (water tek)

مشخصات شاسی دستگاه تصفیه آب واتر تک (water tek)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط