مشخصات شاسی فلزی واتر تک

مشخصات شاسی فلزی واتر تک

دستگاه تصفیه آب برای تصفیه آب و خالص سازی آن و بالا بردن کیفیت آن استفاده می شود و استفاده از آن در همه ی مناطق به خصوص مناطقی که سختی آب بالا می باشد بسیار مهم است و پیشنهاد می شود.

شاسی یا براکت دستگاه تصفیه آب واتر تک یکی از اجزاهای مهم دستگاه می باشد . وظیفه این قطعه نگه داشتن قطعات دیگر دستگاه تصفیه آب در کنار هم می باشد . شاسی دستگاه تصفیه آب می تواند همهی قطعات و اجزای دستگاه تصفیه آب به جز شیر برداشت و مخزن ذخیره آب را در کنار یکدیگر در خود نگه دارد .

تفاوت شاسی های فلزی و پلاستیکی واتر تک

  • براکت های فلزی بر خلاف براکت های پلاستیکی در صورتی که در معرض آب و رطوبت قرار بگیرد ، پس از مدتی دچار زنگ زدگی خواهد شد اما بسیاری از براکت های فلزی برای جلوگیری از ایجاد این مشکل ، آبکاری می شوند .
  • براکت های فلزی مقاوم تر از براکت های پلاستیکی هستند .

در گذشته برای نصب اجزای دستگاه تصفیه آب در داخل کابینت با استفاده از 2 پیچ ، اجزای دستگاه روی دیوار نصب می شود . در حال حاضر با نصب براکت ها در کنار هم قرار گرفتن این اجزا آسان تر شده است .

در قیمت براکت ها عوامل زیر تاثیر گذار است :

  • آبکاری
  • خمکاری
  • جوشکاری
  • ضخامت ورق
مشخصات شاسی فلزی واتر تک

مشخصات شاسی فلزی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط