مشخصات شیر مخزن دستگاه تصفیه آب واتر تک

مشخصات شیر مخزن دستگاه تصفیه آب واتر تک

شیر مخزن بر روی تمامی دستگاه های تصفیه تعبیه شده است . بدین دلیل که بتواند آب درون مخزن را با فشار آب مناسب در اختیار مصرف کننده قرار بدهد. بدین صورت که می توان شیلنگ تصفیه آب را به مخزن وصل کرد که از طریق شیر مخزن میسر می باشد به عبارتی دیگر کارایی مخزن به دلیل وجود شیر مخزنی است که بر روی آن قرار دارد.

اصولا این شیر به صورت فیتینگی عرضه می شود و اهمیت بالایی دارد و در زمان تعویض فیلترها شیر مخزن می بایستی بسته باشد و باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد چون مدام در حال استفاده می باشد.

شیر مخزن عموما به شکل اهرمی و به رنگ آبی می باشد و در هنگام کار با دستگاه تصفیه آب باید دقت لازم داشت . به عنوان مثال در هنگام جا به جایی ها بهتر است مخزن خالی باشد تا وزن کمتری داشته باشد و هرگز تحت هیچ شرایطی نباید برای بلند کردن مخزن آن را از شیر مخزن به عنوان دستگیره استفاده کرد تا موجب ترک و شکستگی شیر نشود.

نحوه استفاده از شیر مخزن واتر تک

در زمانی که دستگاه تصفیه فرآیند تصفیه آب را انجام می دهد شیر مخزن بایستی باز باشد تا آب به راحتی وارد و خارج شود و صرفا در جهت تعمیر و تعویض قطعات و فیلترها شیر بسته می باشد.

مخزن تصفیه آب واتر تک توسط یک شلنگ به دستگاه متصل می شود و وظیفه این شلنگ این است که آب تصفیه شده را وارد مخزن کند و مواقع نیاز آب را از مخزن خارج کند .

نکته مهم این که نباید اجازه داد که آب تصفیه نشده یا آلوده وارد منبع شود چون توسط شیر مخزن آب خارج می شود و مصرف کننده آن را استفاده می کند و دچار بروز مشکلاتی خواهد شد ضمن اینکه خود مخزن هم موجبات آلودگی اش فراهم می شود.

مخزن بعد از فیلتر ممبران بایستی تعبیه شود تا آب خروجی بعد از ممبران وارد مخزن شود.

مشخصات شیر مخزن دستگاه تصفیه آب واتر تک

مشخصات شیر مخزن دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط