مشخصات فنی فیلتر آنتی باکتریال واترتک

مشخصات فنی فیلتر آنتی باکتریال واترتک

موضوع انتخاب شده برای این مطلب یکی از فیلترهایی است که برای ارتقاء فیلتراسیون از آن استفاده می شود و در ادامه می خواهیم درباره ی این فیلتر اطلاعات بیشتری کسب کنیم . حال نام این فیلتر چیست ؟ این فیلتر ، فیلتر آنتی باکتریال است که در دستگاه تصفیه آب خانگی از آن استفاده می شود .

دستگاه تصفیه آب خانگی بر حسب معمول دارای شش عدد فیلتر می باشد که آب از این فیلترها می گذرد و مرحله به مرحله تصفیه آن انجام می شود . پس از مرحله ششم فیلتراسیون آب آماده است تا از شیر برداشت دستگاه تصفیه آب خارج شود و مورد استفاده قرار بگیرد .

اما آیا می شود پس از این فیلتر فیلترهای دیگری هم روی دستگاه تصفیه آب نصب نمود ؟ پاسخ «بله» است . شما می توانید بر روی دستگاه تصفیه آب خود فیلترهای دیگری هم نصب کنید و به طور معمول این فیلترها برای تصفیه بیشتر آب و افزودن مواد معدنی مفید به آن ، در دستگاه تصفیه آب قرار می گیرند .

فیلتر آنتی باکتریال هم یکی از این فیلترها است و از آن می توان برای ارتقاء فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب استفاده کرد . این فیلتر به حذف چه موادی به آب می پردازد ؟ فیلتر آنتی باکتریال قادر به حذف عوامل بیماری زا ، باکتری ها ، ویروس ها و به طور کلی میکروارگانیسم های موجود در آب است .

این فیلتر چگونه قادر به حذف این عوامل است ؟ فیلتر آنتی باکتریال دارای عاملی ضد باکتریایی است و به آن فیلتر نانو سیلور نیز گفته می شود و این به دلیل این است که در درون این فیلتر نقره تعبیه شده است .

 نقره در خود دارای خاصیت ضدعفونی کنندگی است و به همین علت این فیلتر قادر به حذف میکروارگانیسم های موجود در آب می باشد.

استفاده از فیلتر آنتی باکتریال بسیار مقرون به صرفه است و با استفاده از آن دیگر نیازی به استفاده از فیلتر UV نخواهید داشت و مقرون به صرفه بودن آن به این دلیل است که لامپ UV تعبیه شده در فیلتر UV گران قیمت است و به همین علت بهتر است از فیلتر آنتی باکتریال استفاده شود .

مشخصات فنی فیلتر آنتی باکتریال واترتک

مشخصات فنی فیلتر آنتی باکتریال واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط