مشخصات فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر تک

مشخصات فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر تک

فیلتر کربن اکتیو گرانول جزء اصلی ترین فیلترهای اسمز معکوس است و فیلتر دوم است وقدرت جذب بالایی دارد همچنین قابلیت از بین بردن، بو، رنگ و طعم های بد و مشتقات کلر از آب را دارد. البته می تواند در بقیه دستگاه های تصفیه آب نیز بکار رود.

بهتر است قبل از فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر تک از فیلتر pp استفاده کرد تا تصفیه فیزیکی آب هم صورت پذیرد.

کربن اکتیو از پیرولیز مواد کربنی مثل پوسته نارگیل، زغال سنگ و چوب تهیه می گردد. باید توجه داشته باشید که عمل پیرولیز باید بدون حضور هوا انجام شود و باعث تخریب مولکول های غیر آلی می شود که پودر کربن از آن ایجاد می شود.

این پودر دارای دانه های نامنظم است و اندازه ذرات آن از 0.2 میلی متر تا 5 میلی متر است وهیچ ضرری برای ما ندارد. کربن اکتیو واتر تک با این حال که پایه گیاهی دارد اما آب را به طریق شیمیایی تصفیه می کند.

این فیلتر در هوزینگ مات قرار دارد و به طور معمول باید هر 9 ماه تعویض شوند. البته زمان تعویض به مقدار عبور کلر از فیلتر وابسته است.هنگام نصب این فیلتر باید توجه داشت که لاستیک آب بندی به طرف بالا قرار گیرد. که اگر برعکس نصب شود عمل تصفیه آب درست صورت نمی گیرد.

اگر فیلتر کربن اکتیو درست کار نکند و کلر به فیلتر ممبران برسد موجب آسیب آن می شود. می توانیم کلر آب خروجی را با کیت های کلر سنج اندازه بگیریم تا متوجه شویم فیلتر درست کار می کند یا خیر.

شایان ذکر است که فیلتر کربن اکتیو فقط آلودگی ها را از آب جدا می کند و از بین نمی برد همچنین این فیلتر ها باید به طور مرتب عوض شوند و این دو مورد می تواند جز معایب فیلتر باشد.

مشخصات فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر تک

مشخصات فیلتر کربن اکتیو گرانول واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط