مشکلات رایج سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خاگی واترتک

مشکلات رایج سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خاگی واترتک

سوئیچ فشار پایین که با نام سنسور لوپرشر (low pressure sw.) نیز شناخته می شود وظیفه دارد تا در هنگام قطعی آب و یا افت فشار آب ورودی به دستگاه، پمپ تصفیه آب را خاموش کند و از خشک کار کردن پمپ جلوگیری نماید.

اگر این قطعه نباشد و یا خراب شود در زمان قطعی آب پمپ خاموش نمی شود و یکسره کار می کند و چون آبی به آن وارد نمی شود باعث مشکلاتی برای پمپ و حتی سوختن آن می شود.

به طور کلی مشکلات رایج سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خاگی واترتک به شرح زیر است :

اگر دستگاه تصفیه آب خانگی واترتک روشن نمی شود به احتمال زیاد سوئیچ لوپرشر خراب است. یعنی یا پرده دیافراگم سوئیچ که فشار آب را مشخص می کند دچار مشکل شده و یا اتصالات برق سوئیچ دچار قطعی و خرابی شده است. در دو صورت سوئیچ فشار پایین باید تعویض شود.

حال بعضی مواقع پیش می آید که دستگاه دائم روشن و خاموش می شود و دستگاه قادر به تشخیص قطعی آب نیست در این زمان سوئیچ فشار پایین عملکرد درستی ندارد و اختلال در روند کاری آن بوجود آمده است.

برای حل این مشکل باید سوئیچ را تعویض نمایید زیرا سوئیچ نیم سوز شده است.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای سوئیچ فشار پایین بوجود آید نشتی از آن است. در این صورت یا سوئیچ شکسته است و یا اتصالات آن به درستی نصب نشده اند.

اگر سوئیچ شکسته باشد باید تعویض شود اما اگر از اتصالات آن و نصب نادرست شیلنگ تصفیه باشد باید آنها را مجددا عایق بندی و نصب نمایید.

مشکلات رایج سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خاگی واترتک

مشکلات رایج سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خاگی واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط