مشکلات رایج شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

مشکلات رایج شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس واتر تک به عنوان یکی از تجهیزات مهم و اصلی به کار برده می شود و عملکرد صحیح آن تاثیر بسزایی در عملکرد دستگاه می گذارد.

این قطعه با پیشرفته صنعت تصفیه آب جایگزین چهار راه مکانیکی شده است و به دلیل دقت بالاتر و کارایی بیشتر تقریبا در تمامی دستگاه های اسمز معکوس به کار برده می شود.

عدم عملکرد صحیح شیر برقی می تواند دستگاه را به مرور با مشکلات جدی مواجه کند و منجر به هدر رفت آب شود. در ادامه رایج ترین مشکلاتی را که ممکن است برای شیر برقی به وجود بیاید به اختصار توضیح خواهیم داد.

سوختن شیر برقی :

اگر شیر برقی بسوزد، مسیر ورودی آب مسدود می شود و به دلیل عدم ورود آب به دستگاه، سیستم تصفیه آب مدام خاموش و روشن خواهد شد. در صورت ادامه این وضعیت دیگر قطعات دستگاه مانند پمپ، آداپتور و سوئیچ های فشار دچار استهلاک شدید می شوند.

این مشکل از دستگاه معمولا زمانی که ساعت ها می گذرد و مخزن خالی از آب تصفیه شده می ماند و مصرف کننده آبی برای برداشت ندارد نمایان می شود.

اختلال در عملکرد شیر برقی :

در برخی موارد ممکن است شیر برقی نتواند مسیر آب را باز کند و یا گاهی نیز به صورت دائم جریان آب باز بماند. در اولین حالت پمپ ممکن است دچار مشکلاتی چون سوختگی قرار بگیرد و در حالت دوم هدر رفت آب از دستگاه بسیار زیاد می شود و فیلتر ممبران نیز با مشکل مواجه می شود.

نشتی آب از شیر برقی از دیگر مشلات رایجی است که ممکن است برای این قطعه به وجود بیاید.

مشکلات رایج شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

مشکلات رایج شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط