معایب استفاده از اتصالات مهره ای در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

معایب استفاده از اتصالات مهره ای در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک یکی از پر مصرف ترین قطعات که در تجهیزات مختلف از آن برای وصل کردن شیلنگ استفاده شده است، اتصالات می باشد.

اتصالات انواع مختلفی دارند و از نظر ساختار و کارکرد به دو دسته مهره ای و فیتینگی تقسیم می شوند. اتصالات مهره ای از انواع قدیمی تر و اولیه اتصالات بوده اند که در دستگاه های تصفیه آب خانگی به کار برده می شوند.

با پیشرفت عظیم صنعت تصفیه اتصالات فیتینگی تقریبا جایگزین اتصالات مهره ای شده اند، زیرا مزایا بیشتری نسبت به اتصالات مهره ای دارند و در اغلب موارد از آنها استفاده می شود.

با این حال ممکن است برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی قدیمی واتر تک مجهز به اتصالات مهره ای باشند، با اینکه اتصالات مهره ای از نظر عایق بندی بسیار خوب عمل می کنند، اما معایبی نیز دارند که باعث شده کمتر مورد استفاده قرار بگیرند.

اتصالات مهره ای در واقع دارای رزوه و مهره ای هستند که با چرخانده این مهره می تواند شیلنگ را به محکمی درون اتصال نگه داشت.

به همین دلیل برای باز و بسته کردن مهره اتصال، لازم است زمان و انرژی بیشتری صرف شود. در واقع کار کردن با اتصالات مهره ای کمی سخت تر و زمان بر است، در حالی که کار با اتصالات فیتینگی بسیار آسان تر است و می توان در مدت زمان کوتاه تری با آنها کار کرد.

اما در حالت کلی عایق بندی اتصالات مهره ای بهتر از اتصالات فیتینگی است و تنها عیب آنها که موجب شده کارایی کمتری داشته باشند، نحوه کار با آنها است که کمی سخت تر و زمان برتر می باشد.

معایب استفاده از اتصالات مهره ای در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

معایب استفاده از اتصالات مهره ای در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط