معرفی گیج فشار دستگاه تصفیه آب واتر تک

معرفی گیج فشار دستگاه تصفیه آب واتر تک

در این مطلب می خواهیم درباره ی یکی از قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب خانگی صحبت کنیم . این قطعه گیج فشار است .

گیج فشار چیست ؟ گیج فشار یا فشار سنج قطعه ای است که فشار آب را اندازه می گیرد . فشاری که گیج فشار دستگاه تصفیه آب خانگی اندازه می گیرد آب خروجی از کجاست ؟ برای پاسخ به این سوال و آشنایی بیشتر با گیج فشار این مطلب را دنبال کنید .

در هر دستگاه تصفیه آب خانگی شش عدد فیلتر وجود دارد که مراحل فیلتراسیون و تصفیه و خالص سازی آب توسط این فیلترها صورت می گیرد .

چهارمین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی که به روش اسمز معکوس عمل می کند ، فیلتر ممبران است . فیلتر ممبران یکی از فیلترهای مهم دستگاه تصفیه آب است و به حذف کلیه عوامل آلودگی موجود در آب حتی در ابعاد بسیار کوچک می پردازد .

این فیلتر برای این که عملکرد خود را به درستی انجام دهد نیازمند این است که آب با فشاری در حدود 50 psi به آن وارد شود . تامین کننده ی این فشار چیست ؟ تامین کننده ی فشار برای عملکرد صحیح فیلتر ممبران پمپ دستگاه تصفیه آب است .

روی براکت دستگاه تصفیه آب در بالای فیلتر سوم دستگاه قطعه ی گیج فشار نصب می شود تا فشار آب خارج شده از پمپ را اندازه بگیرد .

نصب این قطعه بر روی دستگاه تصفیه آب ضروری نیست اما مفید است زیرا با فهمیدن میزان فشار می توانیم از عملکرد پمپ دستگاه تصفیه آب آگاه باشیم .

در صورتی که گیج فشار عددی کمتر از 50 psi را نشان دهد احتمال خرابی پمپ ، کلگی پمپ و یا آداپتور وجود دارد .

این قطعات به طور کلی در دو نوع روغنی و خشک تولید می شوند . گیج های روغنی دقت و طول عمر بالاتری نسبت به گیج های خشک دارد .

معرفی گیج فشار دستگاه تصفیه آب واتر تک

معرفی گیج فشار دستگاه تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط