مغزی ریز شیر برداشت با فلکه ستاره ای در دستگاه های تصفیه آب واتر تک

مغزی ریز شیر برداشت با فلکه ستاره ای در دستگاه های تصفیه آب واتر تک

در دستگاه های تصفیه آب خانگی لازم است مسیر برداشت و خروج آب تصفیه شده جداگانه باشد تا آب تصفیه شده با گذر از لوله ها و مسیر های مختلف مجددا دچار آلودگی نشود.

به همین دلیل از یک شیر برداشت مجزا ظریف و کوچک برای برداشت آب تصفیه شده استفاده می شود.

این شیر تنها برای عبور آب تصفیه شده ساخته شده است،به همین دلیل عبور آب سخت و تصفیه نشده می تواند باعث کوتاه تر شدن طول عمر این شیر شود.

شیر برداشت دارای قطعه ای به نام مغزی است و خراب شیر برداشت عموما به دلیل آسیب دیدن مغزی است.

رایج ترین مشکلی که می تواند برای شیر برداشت به وجود بیاید نشتی است و نشتی شیر نیز عموما به علت خرابی و پوسیدگی مغزی است.

مغزی ریز شیر برداشت با فلکه ستاره ای یکی از قطعات یدکی و بسیار کاربردی برای شیر های برداشت به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر تک است.

از انجایی که شیر برداشت ممکن است بنا به عوامل مختلفی آسیب ببیند،تهیه یک مغزی مناسب جداگانه برای تعمیر مجدد شیر برداشت راه حلی مقرون به صرفه تر نسبت به تعویض کل شیر برداشت است.

یکی از مزایا به همراه داشتن این قطعه این است که اشتباهی در انتخاب مغزی برای فلکه به کار برده شده در شیر به وجود نخواهد امد.

از آنجایی که مغزی ها انواع بسیار مختلفی دارند و هر کدام از آنها برای انواع شیر ها مناسب نمی باشد،بهتر است مغزی را به همره فلکه تهیه نمایید.

این قطعه فلکه ستاره ای سه پر دارد و در دو رنگ نقره ای و طلایی طراحی می شود،فلکه های ستاره ظاهری زیبا دارد و تنها می توان با چرخش یک دور اهرم شیر مسیر آب را باز و یا بسته کرد.

مغزی ریز شیر برداشت با فلکه ستاره ای در دستگاه های تصفیه آب واتر تک

مغزی ریز شیر برداشت با فلکه ستاره ای در دستگاه های تصفیه آب واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط