مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب واترتک water tek 

مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب واترتک water tek 

تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی باید مجهز به شیر برداشت باشند. شیرهای برداشت طراحی ظریف و کوچکی دارند و فقط جهت خروج آب تصفیه شده از آن استفاده می کنند و گذر آبی که دارای املاح و رسوبات فراوان باشند به سرعت سبب خرابی شیر برداشت می شود.

معمولا رایج ترین آسیب دیده شده در شیرهای برداشت چکه کردن آن ها می باشد. این چکه کردن می تواند به دلیل خرابی مغزی شیر برداشت باشد. برخی از شیرهای برداشت تصفیه آب دارای مغزی قابل تعویض می باشند. البته شیرهای برداشتی وجود دارند که مغزی آنها را نمی توان تعویض کرد و در صورت خرابی مغزی باید کل شیر برداشت تعویض شود. شیر برداشتی که در دستگاه های تصفیه آب واتر تک مورد استفاده قرار می گیرد را می توان تعمیر و مغزی آن را تعویض کرد.

مغزی های شیر برداشت از نظر ابعادی دارای سایزهای کوچک و بزرگ هستند. البته این نکته را داشته باشید که اختلاف سایز آنها بسیار کم و در حدود چند میلی متر می باشد. بخش خارجی مغزی ها نیز باهم تفاوت هایی دارند و کارخانه های متفاوت مغزی های مختلفی تولید می کنند.

قسمت بیرونی مغزی شامل کلاهک شیر و فلکه شیر می باشد و ممکن است هر کدام از آنها دارای دسته بلند و یا کوتاه، پیچ ضخیم یا نازک و تفاوت هایی از این قبیل باشند. این ویژگی ها سبب می شود تا مغزی انتخاب شده به شیر برداشت نخورد برای رفع این مشکل بهتر است که شیر مغزی را با فلکه همراه آن تهیه کنید و در این حالت اطمینان خواهید یافت که مغزی بر روی شیر برداشت قابل نصب است.

مغزی های با کیفیت معمولا از جنس استیل می باشند و به دو شکل مغزی تنها و یا مغزی با فلکه ارائه می شوند. مغزی های با فلکه خود نیز به دو دسته تقسیم می شوند. فلکه از نوع ستاره ای و یا از نوع اهرمی. که هر یک از آنها ویژگی ها و زیبایی خاص خود را دارند.

شیرهای برداشت مخصوص یک دستگاه و با برند خاصی نمی باشد و می توان هر نوع را برای دستگاه تصفیه آب انتخاب کرد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا بر روی دستگاه های تصفیه آب ارائه شده از جمله دستگاه تصفیه آب واتر تک (water tek) از بهترین و با کیفیت ترین شیرهای برداشت با مغزی با کیفیت استفاده می کند تا زود ایجاد زنگ زدگی و میکروب نشود.

مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب واترتک water tek

مغزی شیر برداشت دستگاه تصفیه آب واترتک water tek

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط